31826
21:43 23.062021

Оновлена ДЮСШ: У Мукачеві офіційно відкрили один з найбільших спорткомплексів області. Фото

Спорт 7572

23 червня, у місті над Латорицею, показали як виглядає спорткомплекс ДЮСШ після повної реконструкції. Відремонтована школа нарешті відкрила свої двері для мукачівців.

Ремонтні роботи тривали майже три роки. На повну реконструкцію об’єкту витратили близько 85 млн.гривень, 10 з яких надійшло з Фонду регіонального розвитку в рамках проєкту ” Велике будівництво”. На офіційне відкриття завітали представники влади різних рівнів та чимало містян. 

Як зазначає тренерський склад, що працюватиме в школі, для виховання майбутніх чемпіонів створені усі належні умови: бігові доріжки, мультифункціональні спортивні майданчики, внутрішні спортзали та тренувальні зали для боксу. Поля для міні- футболу та площадка для кросфіту. А також повністю замінені трибуни та сектори для занять легкою атлетикою. Площа спорткомплексу складає 2 500 тисячі метрів квадратних. 

Відремонтовані також два басейни. Термальний адаптований для людей похилого віку та з інвалідністю, 15 на 15 метрів. Також для занять плаванням та відпочинку поряд облаштований басейн з прісною водою, 25 на 15 метрів.  На території басейніа встановили лежаки для відпочинку. Якими будуть ціни для відвідувачів поки не повідомляється. Для оздоровлення певним категоріям населення міста, купання в басейні  прописуватиме сімейний лікар. 

Ще однією родзинкою спорткомлексу стане скульптура моменту ” Золотого-вирішального гола!” , який В. Турянчик у 1961 році будучи капітаном Київського ” Динамо” забиває у ворота Московського ” Торпедо” і здобуває титул чемпіона СРСР. 

Спортивна школа ДЮСШ в Мукачеві одна з перших спортивних шкіл, відкрита на Закарпатті в 1949 році. Містяни завжди любили там оздоровлюватися та займатися спортом. Наразі, робити це зможуть в кращих умовах. 

                                                         Ірина Грабко

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне