32113
11:57 5.072021

«Минай» зазнав нищівної поразки

Спорт 2392

3 липня колектив Василя Кобіна відправився до Угорщини, де зіграв свій третій товариський поєдинок. Суперником закарпатської команди був «Мезйокйовешд», який минулий сезон завершив на 8-й позиції у Вищій лізі Угорщини.

Вже в першому таймі минайці пропустили п’ять «сухих» м’ячів. Переломити хід протистояння представникам Срібної землі не вдалося, натомість угорський колектив після перерви забив ушосте і святкував перемогу з рахунком – 6:0.

Зазначимо, що це був третій товариський матч «Минаю» у цьому міжсезонні. У всіх трьох іграх закарпатці зазнали поразок (загальний рахунок – 0:10).

Наступну товариську гру команда Василя Кобіна проведе 8 липня. У селі Дерцен, що на Мукачівщині, минайці зустрінуться з дебютантом Другої ліги України – МФА «Мункач» (Мукачево).