32203
10:59 14.072021

Хустські гандболістки отримали звання майстрів спорту України

Спорт 4768

Нещодавно у м.Скадовськ відбувся чемпіонат України з пляжного гандболу серед жіночих команд, де хустські гандболістки – вихованки тренера Ірини Мазур Катерина Кочан та Любов Росоха – у збірній БВУФК зайняли почесне II місце. Результатом їхніх старань стало заслужене визнання та отримання почесних звань – майстрів спорту України.

Цими днями Катерина Кочан у складі молодіжної збірної України виступає у м.Варна (Болгарія) на чемпіонаті Європи-2021, захищаючи честь країни. Дівчина – у трійці найкращих бомбардирів Європи. А починалося все у Хусті, на першому в Закарпатті майданчику з пляжного гандболу, який облаштував і люб’язно надав для тренувань меценат Євген Шерегій.

“Саме на цьому майданчику спортсменки навчилися грати у пляжний гандбол. Хоча і в класичному гандболі наші дівчата, без сумніву, найкращі! Зараз команди юнаків і дівчат 2008-2009 р.н. готуються до чемпіонату України з пляжного гандболу, що триватиме з 27 липня по 1 серпня у Скадовську. Щиро дякуємо за підтримку всім небайдужим до розвитку спорту в нашому краї, закликаємо й надалі вболівати й підтримувати юних спортсменів, адже здорова молодь – здорова нація!” – прокоментувала тренер гандболісток Ірина Мазур.

Богдана КЛЕКНЕР

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне