https://rx.ua
32396
12:13 5.082021

Закарпатський футболіст Олег Вишневський: «Можна сказати, що мрія здійснилася»

Спорт 1568

Автор поки єдиного забитого голу «Минаю» в цьому сезоні УПЛ, Олег Вишневський, розповів клубній пресслужбі про свій успішний дебют за команду.

«Скільки отримав привітань за цей час? Не рахував, але їх було багато. Як забив сам гол? Це був досить спонтанний момент: відскок, добивання, таке насправді не завжди чекаєш. Але добре, що забив. Думаю, кожен футболіст мріє грати на такому рівні і про такий дебют. Можна сказати, що мрія здійснилася.

Перед цим грав у Словаччині, у аматорських клубах, а потім в «Кошице» – в Першій лізі. Скажу, що рівень там досить непоганий. Минулого року закінчився контракт, планував поїхати грати в Австрію. Але не вийшло з документами, тому звідти повернувся на Закарпаття.

В «Ужгороді» пограв 3 місяці, але так ми домовилися, що влітку буду йти. Закінчився контракт і тому я тут. Радий, що граю вдома, на Закарпатті. Ми представляємо наш край на такому рівні і це дуже добре. Вчу потрохи наших хлопців місцевому діалекту. Навіть Селезньова навчив.

Слава? Та яка вона може бути? Треба працювати. Не приділяю цьому увагу, сконцентрований на результаті, хочу аби команда здобувала результат, побільше вигравала. І щоб закріпилася в УПЛ. Будемо над цим працювати», – розповів Олег Вишневський.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне