33418
14:55 1.112021

Ужгородські «Карпати» здолали столичний «Спартак»

Спорт 16025

29–30 жовтня в ужгородському СК «Юність» відбулися поєдинки 4-го туру жіночої Суперліги України з гандболу між місцевими «Карпатами» та київським «Спартаком».

У попередньому турі команда Бориса Петровського двічі поступилася херсонській «Дніпрянці» (27:31, 27:34), а тому в домашніх матчах зі «Спартаком» закарпатський ГК прагнув узяти максимум очок і трохи покращити своє турнірне становище.

Перша гра

«Карпатівки» першими повели в рахунку й не відпускали лідерство ні на мить. Однак відірватися від киянок на комфортну відстань суперниці не давали. За підсумками першого тайму господарки були попереду – 17:13.

Після перепочинку наші гандболістки додали й за 15 хвилин до завершення поєдинку випереджали гостей уже на 8 точних кидків (27:19). Переломити хід протистояння на свою користь «спартаківкам» було не до снаги, тож закарпатки впевнено довели гру до бажаного результату (34:26).

Закинутими м’ячами за команду-переможницю відзначилися Каріна Байрак (12), Каріна Колодюк (10), Яна Готра (3), Вероніка Фучко (3), Анастасія Полєтаєва (2), Ольга Макаренко (1), Валерія Нестеренко (1), Тетяна Олійник (1) та Олена Пилип’юк (1).

Друга гра

Відкладати справу в довгий ящик господарки не збиралися і зі старту помчали вперед. Уже на 15-й хв. зустрічі перевага «Карпат» становила 5 м’ячів (15:10), а на момент завершення першого тайму сягнула 7 результативних кидків (18:11).

Після перерви малюнок гри не змінився й ужгородки продовжили домінувати на майданчику, збільшуючи свою перевагу. У підсумку фінальна сирена зафіксувала впевнену вікторію закарпатського ГК з рахунком 37:21.

Результативними діями у складі «Карпат» відзначилися Ольга Макаренко (9 м’ячів), Каріна Колодюк (8), Валерія Нестеренко (6), Яна Готра (5), Вероніка Фучко (5), Каріна Байрак (2), Тетяна Олійник (1) та Анастасія Полєтаєва (1).

У паралельних поєдинках 4-го туру херсонська «Дніпрянка» в рідних стінах двічі перемогла миколаївський «Реал» (31:30, 30:23), а львівська «Галичанка» на виїзді розгромила київський «ТНУ-ДЮСШ-21» (13:39, 13:48).

Наступним суперником ужгородських «Карпат» стане лідер чемпіонату – львівська «Галичанка» (поєдинки 5-го туру відбудуться на майданчику закарпатської команди). Базові дати проведення матчів – 5–6 листопада.