34066
11:20 27.122021

В Іршаві провели змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Діда Мороза»

Спорт 2817

Стало доброю традицією з 2017 року кожного 25 грудня проводити в Іршаві відкриті змагання зі спортивного орієнтування “Кубок Діда Мороза”. Ця ідея об’єднала орієнтувальників з Києва, Ужгорода, Хуста, Іршави як тоді, так і тепер.

Цей рік не став винятком і до міста Іршава приїхало позмагатися близько 140 учасників.

Отож, пролунав “Старт” і всі учасники змагань побігли в пошуках контрольних пунктів. Змагалися юнаки та дівчата у різних вікових групах.

Кожен учасник змагань відчув смак свята, оскільки отримав солодкий подарунок і диплом учасника змагань.

Після перевірки результатів змагань, були визначені найкращі спортсмени в кожній віковій групі.

Кожен з них був нагороджений медаллю і грамотою від Федерації спортивного орієнтування Закарпатської області.

Група Ч-10:

  • 1місце – Граб Назар (с.Брід)
  • 2 місце – Овсак Ярослав (“Мандрівник”, с.Брід)
  • 3 місце – Ковач Степан (“Сузір’я”, Хуст)

Група Ж-10:

  • 1 місце – Граб Валерія (с.Брід)
  • 2 місце – Романчук Юлія (“Спартак”, Іршава)
  • 3 місце – Хойдра Віолетта (с.Кам’яниця, Ужгород.р-н)

Група Ч – 12:

  • 1 місце – Бугайцов Максим (“Спартак”, Іршава)
  • 2 місце – Плескач Віталій (“Сузір’я”, Хуст)
  • 3 місце – Гоздик Станіслав (“Сузір’я”, Хуст)

Група Ж -12:

  • 1 місце – Сочка Світлана (Зарічанська ТГ, с.Гребля)
  • 2 місце – Зизень Адріана (ІМЦПО, с.Ільниця) ;
  • 3 місце – Брич Марія (Зарічанська ТГ, с.Гребля)

Група Ч-14:

  • 1 місце – Маринцівськи Василь (ІМЦПО, с.Ільниця)
  • 2 місце – Половка Михайло (ІМЦПО, с.Осій)
  • 3 місце – Кізляк Денис (ІМЦПО, с.Осій)

Група Ж-14:

  • 1 місце – Прасол Катерина (м.Київ)
  • 2 місце – Черничко Руслана (ІМЦПО, с.Осій)
  • 3 місце – Гаврилик Анастасія (ІМЦПО, с.Осій)

Група Ч-16:

1 місце – Бенедик Михайло (с.Брід)

2 місце – Марочко Іван (м.Київ)

3 місце – Огар Іван (с.Брід)

Група Ж – 16:

  • 1 місце – Олексій Олександра (ІМЦПО, с.Ільниця)
  • 2 місце – Світлик Мар’яна (ІМЦПО, с.Ільниця)
  • 3 місце – Остап’юк Юлія (с.Брід)

Група Ч- 21:

  • 1 місце – Сиротка Євгеній (Київ)

Група Ж – 21:

  • 1 місце – Бугайцова Андріана (ІМЦПО, Ільниця)
  • 2 місце Жідов Марина (Зарічанська ТГ, с.Заріччя)
  • 3 місце – Савчук Єлизавета (м.Київ)

Група “Ветерани” (чоловіки) :

  • 1 місце – Назаренко Петро (Ужгород).

Група “Ветерани” (жінки) :

  • 1 місце – Галушкай Юлія (“Сузір’я”, Хуст)
  • 2 місце – Кебелеш Юля (“Сузір’я”, Хуст)

Незважаючи на зимову пору року, всі учасники змагань поверталися задоволені і щасливі, оскільки вони боролися за звання кращих і боролися з несприятливим погоднім явищем – туманом, який теж вніс свої корективи… Але змагання вдалися, діти успішно виконали свої завдання, загартувалися, знайшли нових друзів і щасливі повернулися додому, передає Іршавський міський Центр позашкільної освіти.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне