34091
13:05 28.122021

Головний тренер ФК «Ужгород» Богдан Блавацький: «Після завершення літньо-осінньої частини сезону команду покинули ряд футболістів»

Спорт 3022

Про кадрові ротації, плани під час зимових тренувальних зборів та завдання у дебютному сезоні Першої ліги України з футболу розповів головний тренер «Ужгорода» Богдан Блавацький, який під завершення 2021-го року рішенням президента клубу позбувався приставки «виконувач обов’язків».

«Після завершення літньо-осінньої частини сезону команду покинули ряд футболістів: Вадим Ющишин, Василь Беца, Олександр Аксьонов, Андрій Вискребенцев, Віктор Ряшко, Василь Пиняшко, Вадим Ференцик, Микола Гайдучик, Віктор Хомченко, Павло Тищук. З чим це пов’язано? За останні три місяці були якісь позитивні зрушення, як каже наш президент, ми були десять метрів під водою, а зараз – три метри. І деякі гравці, які нас покинули, показали себе з непоганої сторони, отримавши від інших команд кращі пропозиції, насамперед фінансові. Наприклад, Віктор Ряшко та Василь Пиняшко виявили бажання спробувати свої сили в Угорщині. А Віктора Хомченка запрошували у команди Першої та Другої ліг з кращими фінансовими можливостями. Ми не можемо затримувати гравців, якщо вони хочуть піти. Миколу Гайдучика повернули з оренди у «Верес», у мене є інформація, що у грудні на тренуваннях він найкраще виглядав серед нападників. Що стосується Олександра Аксьонова, то ми хотіли бачити у ньому центрального півзахисника, який би розганяв атаки, але не вийшло, а на позиції центрального оборонця він міг би конкурувати, але дозволити собі тримати на лаві запасних дорогого гравця ми не можемо», – розповів Богдан Блавацький.

«Кістяк у нас залишився, зокрема це гравці лінії оборони. Ми будемо запрошувати інших футболістів, яких переглядаємо. Це стосується насаперед місцевих закарпатських гравців, але наразі прізвища називати не буду, поки нікого не підпишемо», – каже наставник.

«Команда планує вийти з відпустки 20 січня. У нас буде приблизно 65 тренувань, 9 товариських матчів. Перший етап тренувальних зборів проведемо вдома на Закарпатті. Тут є всі умови для якісної підготовки. А потім в планах виїхати в угорську Кішварду для проведення другого етапу. Наше завдання – поборотися за збереження прописки в Першій лізі. Можна підняти руки догори, з тріском вилетіти, бути хлопчиками для биття. А можна відшліфувати той матеріал, який ми маємо, додавши нових креативних футболістів, боротися до останнього. Хочеться побачити навесні команду, яка більше грає на атаку. Продовжимо працювати з нашим тренерським штабом. Мені подобається, як прогресують Олег Допілка, Михайло Стегура та Юрій Славік. Хочеться, звичайно, підсилити окремий сектор роботи, який у нас найбільше шкутильгає. Це селекція. Поки що ми закриваємо ці питання самостійно. Можливо, вдасться взяти окремого спеціаліста для цієї роботи. Хочеться подякувати президенту нашого клубу за терпіння, підтримку і розуміння з його боку після нашого невдалого старту. Ми змогли вилізти з дна турнірної таблиці, будемо й далі всіма силами намагатися залишитися у Першій лізі», – цитує Богдана Блавацького офіційний сайт ФК «Ужгород».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне