34137
16:13 13.012022

Прикордонники чопського загону вибороли бронзу у всеукраїнських змаганнях з морського чотириборства

Спорт 3365

Учора в Ужгороді завершилися всеукраїнські змагання з чотириборства. Впродовж трьох днів, з 10 по 12 січня, військовослужбовці Чопського прикордонного загону разом з учасниками з різних регіонів нашої країни боролися за першість у бігу, стрільбі, плаванні та веслуванні.

У змаганнях також брали участь представники інших правоохоронних органів, спортивних клубів, організацій тощо.

Завданням спортсменів були стрільба по мішенях, біг на дистанцію 800 метрів, плавання на дистанцію 200 метрів, а також веслування на концептах.

Приємно зазначити, що військовослужбовець відділу «Стужиця» Чопського прикордонного загону лейтенант Станіслав Мединський став одним з переможців змагань та виборов бронзу з результатом 2272 бали. Наступне за ним місце посів інший прикордонник загону, лейтенант Владислав Собків, який отримав 1878 балів.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.