34407
15:31 7.022022

Видовищні та результативні протистояння закарпатських і чернівецьких баскетболістів

Спорт 6563

Минулого вікенду, 5–6 лютого, в ужгородському СК «Юність» відбулися чергові матчі Першої ліги України з баскетболу. «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» приймав лідера групи №4 (Поділля) – чернівецький «Че-Баскет-ЧОДЮСШ».

У сезоні 2021/22 закарпатці та чернівчани вже грали між собою. У першому колі змагань наші баскетболісти на виїзді двічі поступилися (86:95 та 69:91). Та з тих ігор колектив Олександра Зубковського зробив висновки і в рідних стінах був налаштований дати бій фавориту групи.

Перший матч. «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – «Че-Баскет-ЧОДЮСШ» – 97:110

Дві стартові чверті вийшли динамічними та захопливими. Обидва колективи демонстрували високі швидкості та провели велику кількість яскравих результативних атак. У перші 20 хв. матчу лідер у рахунку змінювався близько семи разів. Після першої чверті на табло був рахунок 21:22, а на екваторі зустрічі – 45:45.

Якщо стартові хвилини третьої 10-хвилинки ще проходили за подібним сценарієм, то далі ініціативою заволоділи гості. Чернівчани відчутно додали і перед заключною чвертю створили собі перевагу в 10 очок (66:76). Наприкінці гри господарі намагалися наздогнати суперника, та команда Геннадія Водовоза впевнено контролювала хід поєдинку і довела справу до перемоги. Фінальний рахунок зустрічі – 97:110.

Результативними кидками у складі закарпатського БК відзначилися: Олександр Варга (26 очок), Федір Варга (17), Артем Пустовіт (16), Максим Андреянов (14), Андрій Попадинець (11), Ярослав Терів (10) і Андрій Куртєв (3).

Другий матч. «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – «Че-Баскет-ЧОДЮСШ» – 97:111

У повторній зустрічі гості зі старту захопили ініціативу і не бажали відпускати лідерську позицію ні на мить. Під час першої чверті чернівчани володіли перевагою у 15 очок, та під ендшпіль стартової 10-хвилинки ужгородці скоротили відставання до 9 пунктів (21:30). У другій чверті фаворит протистояння обертів не збавляв, а навпаки, нарощував свій гандикап і на момент завершення другої чверті він сягав 21 пункту (37:58).

Третя 10-хвилинка вийшла дуже результативною: на обох команди закинули 62 очки (35:27). Перед завершальною чвертю закарпатські баскетболісти скоротили відставання до 13 пунктів (72:85). Наприкінці гри представники Срібної землі відновила інтригу і робили все можливе, аби відігратися, та досвід гравців команди-суперника взяв гору і чернівчани вдруге святкували перемогу. Цього разу поєдинок завершився з рахунком 97:111.

Найбільше очок у складі «Ужгорода-УжНУ-ЗОДЮСШ» набрав Олександр Варга – 37. Також результативними діями зуміли відзначитися Федір Варга (18 очок), Андрій Попадинець (15), Ярослав Терів (11), Артем Пустовіт (11), Владислав Плешаков (3) і Максим Андреянов (2).

В обох протистояннях наша команда продемонструвала хорошу гру і гідно протистояла лідеру групи. На жаль, створити сенсацію і обіграти «Че-Баскет-ЧОДЮСШ» закарпатцям не вдалося.

Наразі «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» замикає турнірну таблицю, але вже найближчим часом може зрівнятися за очками з шостою командою, оскільки 12–13 лютого колектив Олександра Зубковського прийматиме саме «Тернопіль-2-ЗУНУ».

Поліцейські Іршави затримали наркоторговця: фігуранта помістили в ізолятор тимчасового тримання