34759
15:33 1.042022

«Динамо» (Київ) проведе серію благодійних матчів

Спорт 2604

Завдяки підтримці керівництва нашої держави, київське «Динамо» втілює міжнародну благодійну місію – серію товариських ігор із топ-клубами Європи під гаслом: «Матч за Мир! Зупинимо Війну!»

Протягом квітня-червня 2022 року заплановано товариські матчі «Динамо» з провідними клубами Європи, серед яких «Борусія» (Дортмунд, Німеччина), «Парі Сен-Жермен» (Париж, Франція), «Стяуа» (Бухарест, Румунія), «Легія» (Варшава, Польща), «Барселона» (Іспанія), «Мілан» (Італія), «Бенфіка» (Лісабон, Португалія), «Аякс» (Амстердам, Нідерланди), «Спортинг» (Лісабон, Португалія), «Базель» (Швейцарія).

Усі ці матчі за участю чемпіона України буде проведено під гаслами «Матч за Мир! Зупинимо Війну!», «Match for Peace! Stop the War!»

Метою проведення цих матчів є інформування міжнародної спільноти про жахливу війну в Україні та збір коштів для підтримки українців, які постраждали від війни з російським агресором.

«Динамо» (Київ) демонструватиме світу, що український народ прагне миру та свободи, захищаючи власну державу у війні з російським агресором-окупантом.

Всі товариські матчі «Динамо» будуть показані в ефірі українських та європейських телеканалів. До проекту будуть також залучені зірки українського мистецтва, що підтримають цю благодійну місію, повідомляє офіційний сайт ФК «Динамо» (Київ).

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне