34859
12:56 22.042022

На молодіжному чемпіонаті Європи з боксу українці продемонстрували найкращий результат

Спорт 3445

З 14 до 22 квітня у Софії (Болгарія) проходила континентальна першість з боксу серед молоді 2004/2005 років народження.

Учасниками престижних змагань стали понад 400 боксерів із 40 країн.

Українська команда демонструвала чудовий рівень майстерності й була визнана найкращою. Загалом нашим хлопцям та дівчатам удалося вибороти 9 медалей (5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові) і посісти перше загальнокомандне місце.

Чемпіонами стали Айдер Абдураімов (вагова категорія – 57 кг), Олексій Боклах (67 кг), Олександр Балабін (75 кг), Тетяна Довгаль (60 кг) і Вероніка Накота (70 кг). Срібні медалі здобули Каріне Айрапетян (81 кг) і Поліна Черненко (81 кг +). На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Олександр Зеленський (92 кг +) та Єлизавета Жибоєдова (75 кг).

Друге місце в командному заліку зайняла Англія, а третє – Ірландія.