34891
15:21 29.042022

В Ужгороді відбувся шаховий обласний турнір «Україна переможе»

Спорт 5170

27 квітня за ініціативи „ПАДІЮНУ” при підтримці департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА в приміщенні „ПАДІЮНу” відбувся обласний відкритий шаховий турнір “Україна переможе”. На старт змагань вийшов 31 спортсмен. Це представники різних вікових груп – від 6 до 16 років – з Ужгорода, Мукачева, Мукачівського району та Харкова. Серед них чемпіони та призери обласних чемпіонатів, а також всеукраїнських і міжнародних турнірів.

Змагання відбувалися за швейцарською системою. Учасники не тільки змагалися в захоплюючих партіях, а й знайомилися, обмінювалися думками про зіграну партію, своїми новинами, навіть танцювали під час перерв між партіями.

У загальному заліку серед юнаків перемогу здобув Артем Лонський з Мукачева (5 очків), за додатковими показниками срібло – в Олега Сухана (Мукачево), бронза – у Михайла Кормоша (Ужгород). У дівчат домінували юні ужгородки – вихованки „ПАДІЮНу” – Злата Найгебавер та Ніколетта Ігнат; бронза – у мукачівки Марії Маслей. У категорії до 9 років перемогла Домініка Гачкайло, друге та третє місця вибороли Олег Мага та Назарій Кобаль з Ужгорода. Також були нагороджені наймолодший учасник турніру – Даніїл Постольний та учасник з Харкова – Чаплаков Максим. Усі переможці та призери нагороджені дипломами департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА.

Кожен учасник отримав солодощі від організаторів.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне