34903
16:26 2.052022

Хокейна збірна України виступила на чемпіонаті світу

Спорт 8824

Протягом шести днів, 26 квітня – 1 травня, у місті Тихи (Польща) проходив чемпіонат світу з хокею у Дивізіоні IB.

У третьому за значущістю чемпіонаті світу взяли участь п’ять збірних, а саме: Україна, Польща, Японія, Сербія та Естонія. Грали команди за коловою системою, тобто кожен з кожним. Тріумфатор цих змагань отримував путівку до Дивізіону IA, а невдаха – понижувався в класі (Дивізіон ІІА).

У стартовій грі проти сербів українці здобули переконливу перемогу з рахунком 7:0 (2:0, 3:0, 2:0). Результативними кидками у складі нашої збірної відзначилися Олександр Пересунько (2), Вадим Мазур (2), Дмитро Німенко, Фелікс Морозов і Віталій Лялька.

Наступного дня, 28 квітня, Україна зустрічалася з Польщею. Двічі наші хлопці поступалися в рахунку, але змогли відігратися й основний час завершився внічию – 2:2 (1:2, 0:0, 1:0). В овертаймі взяття воріт зафіксовано не було, тож переможця протистояння визначали в серії булітів. На жаль, суперник виявився влучнішим (1:2). Зазначимо, що закинутими шайбами у складі України відзначилися Євген Фадєєв, Михайло Сімчук і Роман Благий (буліт).

Далі був матч Україна – Японія. Скласти серйозну конкуренцію своєму супернику українці не змогли. Японці зі стартових хвилин захопили лідерство і впевнено йшли до мети. У підсумку поєдинок завершився з рахунком 2:8 (0:3, 2:3, 0:2). Своє ім’я в графу «закинуті шайби» вписали українці Віталій Лялька та Олексій Ворона.

Після двох прикрих поразок від поляків та японців наші хлопці прагнули реабілітуватися і на мажорній ноті завершити цей чемпіонат. На гру команда Вадима Шахрайчука вийшла налаштованою винятково на перемогу. І нашим хлопцям удалося перервати невтішну серію. Українці розгромили естонців з рахунком 8:0 (1:0, 4:0, 3:0) і на третьому місці завершили цьогорічний чемпіонат світу з хокею вДивізіоні IB. У тій грі закинутими шайбами відзначилися Михайло Сімчук (2), Олександр Пересунько (2), Ігор Мережко, Віталій Лялька, Вадим Мазур і Євген Фадєєв.

18:13
У Мукачеві, у зв'язку з ремонтом, з 18 квітня по 1 травня обмежать рух автомобілів по вулицях Університетська та Перемоги