35155
16:02 7.062022

У Виноградові провели благодійний футбольний матч

Спорт 4030

5 червня на виноградівському стадіоні «Юність» відбувся благодійний поєдинок на підтримку ЗСУ між місцевим «Севлюшем» та збірною зірок ФК «Минай».

Грали команди два тайми по 35 хв. Поєдинок вийшов доволі цікавим та результативним.

Уже в першій половині зустрічі вболівальники побачили чотири голи. На 4-й хв. Байдал вивів «Минай» уперед, однак через 7 хв. Чедрик відновив паритет (1:1). На 22-й хв. після точного удару Овчіннікова попереду опинилися господарі. Але втримати переможний результат їм не вдалося. Під ендшпіль першого тайму Бобаль результативним ударом з «позначки» зробив рахунок 2:2.

Після перерви активнішими були минайці. Вони зуміли провести ще дві результативні атаки, на завершенні яких вдало зіграли Станкович (65) та Голуб (70), і здобули вольову перемогу з рахунком 2:4.