35272
14:00 23.062022

Закарпатська фехтувальниця здобула ще одну медаль на чемпіонаті Європи

Спорт 4092

Після «золота» в індивідуальних змаганнях закарпатка Влада Харькова виборола «бронзу» в командному турнірі.

Українські шпажистки Влада Харькова, Юлія Свистіль, Інна Бровко та Яна Шемякіна продемонстрували високу майстерність і зуміли піднятися на третю сходинку п’єдесталу пошани в командних змаганнях.

Відзначимо, що на XXIV чемпіонаті Європи з фехтування, який вчора завершився в турецькій Анталії, збірна України виборола чотири медалі (1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові) й посіла третє загальнокомандне місце.

Лідером медального заліку стала збірна Італії (у її активі 4 золотих, 7 срібних і 3 бронзових нагород).