35528
12:00 18.072022

«Минай» провів спаринг із збірною студентів

Спорт 2051

Головна футбольна команда Закарпаття – «Минай» – продовжує активну підготовку до УПЛ сезону 2022/23. У програму підготовчих зборів входять не тільки інтенсивні тренування, а й спаринг-матчі.

Фото ФК «Минай»

16 липня команда Володимира Шарана зіграла внічию з ФК «Львів» (2:2), а 17 липня – зустрічалася із збірною студентів.

У матчі зі студентами закарпатці володіли перевагою і ще до перерви змогли вийти вперед. На 34-й хв. результативним ударом відзначився Олег Вишневський. У другій половині зустрічі минайці продовжили тиснути на ворота суперника й за декілька хвилин до фінального свистка забили вдруге (точний удар був на рахунку гравця, що перебуває на перегляді). Перевага минайців могла бути більшою, та інколи нашим футболістам бракувало точності.

У цих іграх тренерський штаб «Минаю» отримав необхідну інформацію, яка повинна посприяти кращій підготовці команди.

Після дводенного відпочинку футболісти повернуться до тренувань, а вже 23 липня закарпатський ФК зіграє свій наступний товариський матч. Суперником буде миколаївський «Васт». Нагадаємо, що майже місяць назад ці команди вже грали між собою. Тоді минайці здобули перемогу з рахунком 3:1.