35843
12:36 18.082022

Виноградівський «Севлюш» поступився команді УПЛ з двозначним рахунком

Спорт 2615

17 серпня на ужгородському стадіоні «Автомобіліст» відбувся спаринг між призером чемпіонату Закарпаття з футболу – виноградівським «Севлюшем» – та однією з кращих команд Української Прем’єр-ліги – полтавською «Ворсклою».

Як і очікувалося, гра проходила за тотальної переваги «ворсклян». Підопічні Віктора Скрипника зі старту заволоділи ініціативою і з плином часом тільки нарощували свою перевагу.

Вже в першому таймі «Ворскла» забила шість м’ячів. Після перерви гості дещо збавили оберти, однак і в такому темпі зуміли провести чотири результативні атаки.

У підсумку поєдинок завершився з рахунком 1:10. Покер на рахунку Руслана Степанюка, хет-трик оформив Марлісон. Ще по одному результативному удару нанесли Феліпе, Денис Олійник та гравець, що перебуває на перегляді. А єдиний гол у складі «Севлюша» забив Василь Василинець.