37587
16:16 27.022023

Вояж закарпатських баскетболістів до Львова успіхом не увінчався

Спорт 8034

24–26 лютого у львівському ПС «Галичина» відбулися заключні матчі першого етапу Вищої ліги України з баскетболу сезону 2022/23, де наш край представляє БК «Ужгород».

«Львівська Політехніка» – «Ужгород». Фото ФБУ

Матчі шостого з’їзного туру були важливими для закарпатської команди, оскільки вирішувалося, де виступатимуть наші баскетболісти далі: боротимуться у топ-8 за медалі чи розігруватимуть підсумкові 9–17 місця.

«Ужгород» – «Самбір»

У трьох із чотирьох чвертей на майданчику була напружена рівна боротьба, а лідер у рахунку змінювався більше десяти разів. Наша команда цілком могла розраховувати в цій грі на перемогу, однак коротка лава для запасних далася взнаки. У заключній частині матчу хлопці підсіли і змарнували чимало перспективних атак, натомість у суперника з реалізацією було все гаразд і він оформив у цьому матчі перемогу. Фінальний рахунок зустрічі – 71:79 (23:25, 19:20, 15:19, 14:15).

Результативними діями у складі ужгородського БК відзначилися Денис Кошовець (22 очки), Андрій Саєнко (17), Максим Воробйов (15), Ростислав Лунський (5), Богдан Ластівка (5), Максим Поліщук (4) і Денис Ігнатишин (3).

«Ужгород» – «Рівне-ОШВСМ»

У матчі з непереможними рівнянами розраховувати на успіх не доводилося. Якщо ще в стартовій чверті закарпатцям удавалося на рівних протистояти потужному супернику (18:22), то далі лідер групи почав відриватися в рахунку. На екваторі матчу на табло було 28:45, а після 30-ти зіграних хвилин – 41:64. Коли справа була зроблена, то команда Михайла Переверзія збавила оберти і ужгородці трохи скоротили відставання, однак змінити лідера в рахунку не вдалося. Матч завершився переконливою звитягою рівнян – 59:73.

Найрезультативнішими у складі нашої команди були Максим Воробйов (20 пунктів), Андрій Саєнко (14) та Денис Кошовець (9). Також очки набрати зуміли Ростислав Лунський (5), Максим Поліщук (4), Богдан Ластівка (4) та Денис Ігнатишин (3).

«Львівська Політехніка» – «Ужгород»

Після поразок від команд Самбора та Рівного, а також перемог львів’ян над калушанами і чернівчанами очне протистояння «Ужгорода» та «Львівської Політехніки» втратило турнірне значення. Незважаючи на результат цієї гри, господарі проходили до топ-8, а гості до слабшої групи команд.

Тим не менше, закарпатський колектив прагнув на позитивній ноті завершити груповий етап. Хлопці старалися, та досягти успіху не змогли. Львів’яни зі стартових хвилин захопили лідерство й протягом гри його втримували. Моментами закарпатські баскетболісти наближалися до суперника впритул, але переломити хід гри їм не вдалося. Цей поєдинок завершився з рахунком 66:58 (23:16, 17:20, 16:11, 10:11) на користь «Львівської Політехніки».

Точні кидки в складі команди гостей зуміли завдати Максим Воробйов (17 очок), Денис Кошовець (14), Максим Поліщук (8), Андрій Саєнко (7), Богдан Ластівка (4), Владислав Плешаков (3), Ростислав Лунський (3) і Денис Ігнатишин (2).

Отож «Ужгород», набравши 22 очки, завершив груповий етап на четвертому місці турнірної таблиці групи №2. До топ-3 закарпатцям не вистачило зовсім трохи. Тепер колектив Олександра Зубковського на другому етапі чемпіонату намагатиметься посісти якомога вище підсумкове місце у дебютному сезоні у Вищій лізі України.