8414
11:38 8.092017

Закарпатська спортсменка стала другою на юнацькому чемпіонату світу з жіночої боротьби

Спорт 1789

В Афінах завершився перший день юнацької першості світу з жіночої боротьби. Українські спортсменки стали володарями трьох нагород – однієї срібної та двох бронзових.

630_360_1504810598-7727

Марія Томищ зі Закарпаття дійшла до фіналу у ваговій категорії до 38 кілограмів, де програла матч за «золото» азербайджанці Шаяні Назаровій і отримала срібну медаль.

У поєдинках за «бронзу» донеччанка Тетяна Профатілова (49 кілограмів) поборола Аяулим Туганбаєву з Казахстану, а львів’янка Оксана Чудик (65 кілограмів) взяла гору над Сійкою Тодоровою Івановою з Болгарії.

Карина Чорномор зі Житомира (43 кілограмів) зупинилася за крок від п’єдесталу (5-та позиція), поступившись у сутичці за третє місце росіянці Алдинай Даржаа. Віоллета Петровська з Донецька (56 кілограмів) посіла у підсумку 12-те місце,

8 вересня програму юнацької першості світу зі спортивної боротьби продовжать змагання дівчат у вагових категоріях до 40, 46, 50, 60 і 70 кілограмів. 9-10 вересня турнір завершать представники вільного стилю боротьби, повідомляє Укрінформ.