10438
15:21 5.122017

Ужгородські баскетболісти повернулися з Тернополя ні з чим

Спорт 4535

2–3 грудня в рамках 4-го туру Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Тернопіль-ТНЕУ» на своєму майданчику приймав БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ».

IMG_3086

Ужгородці після шести зіграних матчів мали у своєму активі тільки дві перемоги. Зважаючи на те, що наші баскетболісти ставлять перед собою завдання пробитися в плей-оф, у звітному турі необхідно було набрати максимум очок. Зробити це виявилося не так просто, адже їхнім суперником став один із фаворитів підгрупи.

БК «Тернопіль-ТНЕУ» – БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – 103:60

Закарпатці на стартових хвилинах діяли впевнено й нічим не поступалися супернику. Результативна гра в нападі та сконцентровані дії в захисті приносили успіх, однак витримати високий темп команді Олександра Зубковського не вдалося. Уже в другій частині першої 10-хвилинки ужгородський колектив припустився кількох втрат, і господарі вирвалися вперед (20:13). Переломною стала друга чверть. Ужгородці програли багато єдиноборств і показали низьку результативність. За 10-хвилинний відрізок гри нашим хлопцям удалося набрати тільки 8 очок, у той час як суперник здобув 34 (54:21).

Господарі, попри комфортний відрив у рахунку, продовжували демонструвати потужний баскетбол, постійно збільшуючи свою перевагу. Окрім нижчого відсотка реалізації кидків, ужгородці програли супернику боротьбу біля кошика (підбори – 52:38) та мали вдвічі більше втрат (29:13). Тому розгромна перемога тернополян (103:60) цілком відповідає тому, що відбувалося на майданчику. Найрезультативнішим гравцем цього протистояння став Євгеній Бречко («Тернопіль-ТНЕУ»), котрий набрав 21 очко. Найбільше балів у скарбничку ужгородської команди принесли Валентин Рипкович та Євгеній Горячкун, на рахунку яких по 11 балів.

БК «Тернопіль-ТНЕУ» – БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – 85:57

Було помітно, що ужгородці зробили висновки після попередньої гри, і в окремих епізодах команда діяла краще. Не вистачило гостям фізичних кондицій. Поки була помітна свіжість, як-от у стартовій чверті, закарпатці грали на рівних (15:14), однак з часом далася взнаки втома і господарі стали нарощувати перевагу. «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» не зміг святкувати перемогу в жодній з чвертей і в підсумку поступився з рахунком 85:57. Кращим бомбардиром у грі став тернополянин Микола Краснік (20 очок), а от у складі ужгородців не було рівних Андрію Романиці (17 очок).

У наступному турі ужгородський колектив на власному майданчику прийматиме «Віта-Агро» (9–10 грудня). Це буде хороша можливість обійти львів’ян у турнірній таблиці, а також порадувати рідних уболівальників дебютною домашньою перемогою.