12292
13:33 12.032018

Зимова першість Закарпаття з футболу: стартував плей-оф

Спорт 1904

Позаду груповий етап змагань – попереду цікаві матчі на вибування. 10–11 березня на стадіонах смт Середнє та «Пластмасовик» (Виноградів) відбулися поєдинки 1/4 фіналу.

29132952_2134307173469722_8888695579421442048_n

«Минай» – «Поляна» – 4:0

Чинний чемпіон Закарпаття – ФК «Минай» – підтвердив статус фаворита. Колектив з Ужгородщини протягом усього матчу володів територіальною перевагою і стабільно створював гольові нагоди біля воріт суперника. Якщо в першому таймі команді Ігоря Харьковщенка вдалося провести тільки одну результативну атаку (Василь Пиняшко), то після перепочинку полянці були змушені тричі діставати м’яч із сітки воріт. Дублем відзначився Роберт Гегедош (54, 90), ще одне взяття воріт на рахунку Владислава Образцова (72).

«Севлюш» (Виноградів) – «Бужора» (Іршава) – 3:1

Уже в дебюті зустрічі гості вийшли вперед. У потрібному місці в потрібний час опинився Станіслав Кохан. Мінімальна перевага іршавців трималася протягом усього першого тайму, однак після перерви виноградівці додали й упевнено обіграли суперника. Спочатку Дмитро Жуков «відзначився» автоголом (1:1), а ще за кілька хвилин Михайло Чедрик вивів «Севлюш» уперед. Наприкінці поєдинку Михайло Реплюк точним ударом із 11-метрової позначки подвоїв перевагу своєї команди. Сил на фінальний штурм у гостей не вистачило, а тому далі крокують виноградівці.

«Середнє» – «Ужгород» – 1:1 (пен. 4:3)

Перший тайм вийшов куди результативнішим, аніж другий. Команда обласного центру зусиллями лідера команди Руслана Соскиди вже на 17-й хв. повела в рахунку, однак втримати лідируючу позицію їй не вдалося. На 33-й хв. Іван Качур зрівняв рахунок (1:1). Більше голів в основний час матчу вболівальники не побачили, а доля переможця визначалася в серії пенальті. Фортуна посміхнулася середнянцям, які завдяки точним ударам Івана Качура, Віталія Трачука, Станіслава Котя та Дмитра Рацина гарантували собі необхідний результат.

«Заріччя» – «Верховина» (Міжгір’я) – 2:1

Поєдинок вийшов напруженим, і до фінального свистка обидві команди претендували на прохід у наступний раунд. Номінальні господарі завдяки точному удару Ростислава Велишковича вже на 2-й хв. повели в рахунку, однак наприкінці першої 45-хвилинки Іван Муска встановив паритет (1:1). Юрій Булеза на початку другого тайму вдруге вивів «Заріччя» вперед. Міжгірці мали нагоди, аби врятувати цей поєдинок, однак забракло точності. У підсумку мінімальна перемога «Заріччя» (2:1).

У півфіналі «Минай» зіграє із «Заріччям», а «Севлюш» (Виноградів) протистоятиме «Середньому».

З нагоди національного свята Товариство угорської культури Закарпаття організувало в Берегові прем’єрний показ фільму
17:05
Фінал ІІ (міського) етапу футзальних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді
16:39
«Чути дітей»: у Скансені відкрили виставку дитячих історій про життя під час війни