13035
13:32 19.042018

Мукачівські футболісти обіграли винниківський «Рух»

Спорт 2211

Вчора, 18 квітня, на мукачівському стадіоні «Авангард» відбулась гра 13-го туру Першої ліги чемпіонату України з футболу серед команд U-19.

30711053_305736983289275_6987407973748310016_n

«Мукачівська футбольна академія» зустрілася із винниківським «Рухом». Закарпатці, які мають певні шанси зачепитися за потрапляння до двійки кращих команд розраховували лише на перемогу у протистоянні з винниківським «Рухом». Тож з перших хвилин хлопці почали підбиратися до воріт рухівців. Правда, до точного удару дійшло лише на 17-й хвилині й вчергове на завершальній фазі атаки чудово зіграв Артем Баятян, який вколотив м’яч у сітку воріт «Руха» метрів з 11.

Та господарі чомусь доволі швидко заспокоїлися своїй перевазі, дозволили собі діяти дещо необачно і вже на 25-й хвилині сповна поплатилися за такі дії. Гравець гостей перехопив м’яч на правому фланзі половині поля мукачівців й віддав передачу на Юрія Лучка, який вміло вийшов на ударну позицію і потужно пробив, куля на шляху трохи зрекошетила від оборонця МФА й влетіла у сітку воріт господарів. Перша половина зустрічі так і завершилася.

Лише після відновлення гри на 49-й хвилині господарі таки зуміли забити вдруге. Юрій Булеза правим краєм пройшов повз гравців «Руху» й практично дійшов до воротарського майданчика й покотив м’яч вздовж лінії воротарського на Назара Грицака, який вже пробивав у пусті ворота – 2:1.

Далі ж МФА контролювали хід поєдинку, хоч і самі не змогли збільшити свою перевагу, проте не дали це зробити й супернику. Тож мінімальна перемога, яка точно не була легкою, повідомляє прес-служба МФА.

МФА (Мукачево) – «Рух» (Винники) – 2:1 (1:1)

Голи: Артем Баятян 17, Назар Грицак 49 – Юрій Лучко 25.

МФА: Артем Одинцов, Віталій Максимець, Антон Береш, Святослав Синишин (Олег Лозан 42), Артем Атамась, Владислав Ярмошенко, Юрій Булеза (Тіберій Габовда 70), Олександр Дністрянський (Олег Смітюха 56), Максим Кодря, Назар Грицак (Василь Кривка 87), Артем Баятян (Іван Байса 71).

Запасні: Максим Колісник, Назар Мельник.

Тренер: Віктор Ряшко.

«Рух»: Максим Бурбан, Остап Мезицький, Артем Молнар, Максим Брама, Іван Іжовський, Ярослав Баран, Богдан Бордун, Назар Цимбала (Ярослав Борис 75), Олег Іванець (Василь Годун 66), Володимир Ісаєнко (Дмитро Марян 60), Юрій Лучко.

Тренер: Роман Гданський.