13174
11:11 24.042018

«Минай» не зміг обіграти коломийське «Покуття»

Спорт 3296

У неділю, 22 квітня, на ужгородському стадіоні «Автомобіліст» пройшла гра 12-го туру чемпіонату України серед аматорських команд, у якій «Минай» приймав «Покуття».

IMG_9513

Команда з Ужгородщини після виїзної перемоги над «Рочином» (2:1) була у піднесеному настрої. У домашній грі з середняком групи №1 – коломийським «Покуттям» уболівальники чекали тільки перемоги, однак гості спромоглися дати бій і відібрали очки.

У стартовій 10-хвилинці активніше діяли коломийці, але господарі швидко перебрали ініціативу в свої руки і почали створювати гострі моменти біля воріт суперника. Два моменти, аби відзначитися, мав Корнутяк, але Володимира підвела точність. А вже на 18-й хв. минайці відкрили рахунок: Василь Беца подав у штрафний майданчик, захисник гостей зіграв необережно, чим уміло скористався Роберт Гегедош, який пробив без шансів для воротаря – 1:0. У заключній третині першого тайму команди обмінялися небезпечними моментами (у «Минаю» в центрі подій був Василь Пиняшко, а у «Покуття» – Андрій Олійник), але витиснути з них максимум не вдалося. Таким чином, перший тайм завершився за мінімальної переваги команди Ігоря Харьковщенка.

Другу половину зустрічі минайці розпочали активно і вже на 51-й хв. створили хорошу нагоду для взяття воріт, але Михайло Кополовець поцілив у стійку. Однак через дві хвилини гості сконструювали перспективну атаку, яка завершилася потужним ударом Тараса Сивки, після чого м’яч полетів у поперечину, а від неї в спину Андрія Попочина і за лінію воріт – 1:1. У заключні півгодини зустрічі «Минай» володів ініціативою і постійно загрожував воротам суперника, однак забити такий бажаний м’яч не вдалося. Найреальніші нагоди провести друге взяття воріт мали Роберт Гегедош та Владислав Образцов. Фінальний свисток зафіксував результативну нічичю 1:1.

«Минай» провів непогану гру, але підвела реалізація. Підопічні Ігоря Харьковщенка втратили важливі очки у боротьбі за перше місце. Необхідно зробити правильні висновки з цього поєдинку і вдало провести наступний матч. Ігри 13-го туру минайці пропускають, а наступним суперником стане лідер групи – «ОДЕК» (Оржів).

У паралельних поєдинках 12-го туру «Калуш» здобув виїзну перемогу над «Кристалом» (Чортків) (3:0), «Малинськ» виявився сильнішим за «Ниву» (Теребовля) (3:0), а «ОДЕК» (Оржів) переміг «Рочин (Соснівка) (2:1).