Мукачівські футболісти зазнали розгромної поразки

Спорт 2629

У рамках 14-го туру Першої ліги України з футболу серед команд U-19, луцька «Волинь» приймала «Мукачівську футбольну академію».

big_20180425190204

Господарі зі старту взяли м’яч під свій контроль і вже на 2-й хв. після вдалої гри Богдана Гладуна вийшли вперед. За кілька хвилин потому лучани завдяки результативним ударам Руслана Марушки та Назарія Мухи зробили вагому заявку на позитивний результат – 3:0. Ще до завершення першого тайму господарі оформили розгром – 4:0. Точний удар на рахунку Назара Нич.

З 11-метрової позначки Назар Грицак один м’яч відквитав, однак заключне слово було за «волинянами». Богдан Гладун установив остаточний рахунок на табло – 5:1.

Наразі в активі мукачівців 25 очок. У команди з міста над Латорицею залишається все менше шансів на вихід у плей-оф. У наступній грі «Мукачівська футбольна академія» поміряється силами із ДЮСШ Тернопіль. Поєдинок запланований на 2 травня. Місце проведення: мукачівський стадіон «Авангард».