13274
15:23 26.042018

«Минай» став другим фіналістом Кубка Закарпаття з футболу

Спорт 2885

25 квітня відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка області з футболу, в якому «Минай» приймав виноградівський «Севлюш». Перша гра між цими командами завершилася внічию (0:0).

31286583_1884843411565770_5507588257907485858_n

Команди із запалом розпочали зустріч і вже на старті створили два небезпечні моменти. Спочатку Владислав Микуляк зліва подав на Роберта Гегедоша, який розстрілював головою з 7 метрів – Василь Козар зіграв надійно. За дві хвилини Мирослав Мудра вирізав з лівого краю у центр на Юрія Чонку, удар якого з 10 метрів Андрій Попович забрав.

Та після стартової активності надалі глядачі були свідками малої кількості гострих моментів, взамін футболісти пропонували жорстку боротьбу в середині поля. З часом господарі почали краще контролювати м’яч, після чого загрожували воротам Козара. На 8-ій хвилині Гегедош пробивав з гострого кута, але мимо. Далі вже на 23-ій хвилині Роберт вже з штрафного з 20 метрів цілив у дальній кут, але не точно. За три хвилини Василь Пиняшко вдало грає на підборі, після виконання кутового, і пробиває з 17 метрів, але трохи вище воріт.

В середині тайму «минайці» зуміли вийти вперед. Після довгої передачі Гегедош уникнувши офсайду вийшов один в один і перекинув воротаря – 1:0.

На 34-ій хвилині травмувався центральний захисник виноградівців Андрій Ломага, тож замість нього вийшов Олексій Остафійчук у півзахист, а місце захисника зайняв Василь Вашкеба. Такі перестановки пішли явно не на користь гостям.

31317749_1884842831565828_2249129178072023899_n

Друге взяття воріт «севлюшців» сталося вже ближче до перерви за ідентичним сценарієм. Пас з середини поля на Гегедоша, який відривається від захисників, обійшов голкіпера і закотивши м’яч у ворота вдруге кидається в обійми президента клубу – 2:0.

За хвилину до перерви Михайло Кополовець гостро прострілив зліва, Гегедош замикав на дальній стійці, але з 3 метрів влучив у стійку, а добивання Пиняшка заблокували оборонці.

У другій половині вболівальники спостерігали як одні не могли, а інші не хотіли. На 46-ій хвилині Микуляк зі стандарту пробив біля ближньої дев’ятки. За декілька хвилин Пиняшку вдався чіткий удар з 17 метрів, але м’яч влучає у стійку.

Наступний сплеск емоцій виник на 72-ій хвилині, коли Кополовець хорошим розрізним пасом вивів Лободу на одного воротаря. Козар вийшов за межі штрафної і відбив удар Яромира руками, за що отримав червону картку. Місце у рамці зайняв Віталій Чейпеш. Та за майже двадцять хвилин напад Минаю так і не зміг провірити воротарські здібності Чейпеша.

У Севлюша також практично нічого не виходило попереду. Майже всі довгі передачі на Михайла Чедрика перехоплювалися захисниками господарів. Вже перед завершенням матчу черговий жорсткий стик гравців призвів до ще одного вилучення. Остафійчук підкотився ззаді під Корнутяка, який одразу відповів йому ударом. Як наслідок, друга жовта для Володимира.

По-справжньому бойова гра завершується перемогою «Минаю» (2:0), який у фіналі зіграє з «Вільхівцями», повідомляє lobda.at.ua.

31391232_1884845948232183_6063153257500435664_n 31252927_1884843064899138_9196646598957534023_n 31271212_1884839621566149_2320051080402357221_n 31301937_1884840654899379_6061316333894337314_n

Як отримати безоплатно послуги з реабілітації в медзакладах Закарпаття: усе, що потрібно знати