14607
14:31 16.062018

Восьмий тур відкритого чемпіонату України героїв АТО. ФОТО

Спорт 2740

15 червня, на стадіоні «Авангард» в Ужгороді відбувся восьмий тур відкритого чемпіонату серед героїв АТО за підтримки ФФУ та Міністерства оборони. У ньому брали участь команда із Закарпаття «Карпатська земля» та «Прикарпаття-АТО» – гості з Івано-Франківщини.

« Основною і, напевно, найголовнішою метою проведення цих матчів є психологічна та фізична реабілітація військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на Сході, а також налагодження дружніх зв’язків між різними військовими частинами», – наголошує один із організаторів проведення змагань представник Закарпатської обласної громадської організації «Ліга ветеранів АТО та бойових дій «Карпатська земля» Іван Удут.

У першому таймі команди вибороли нічию, а ось у другому таймі гості цього матчу забили необов’язковий гол, який і привів їх до перемоги з рахунком 3:2.