14725
10:20 22.062018

«Радванка» виборола Кубок Ужгорода

Спорт 1561

20 червня на стадіоні «Авангард» відбулася фінальна гра Кубка Ужгорода з футболу між «Медеєю» та «Радванкою».

Поєдинок вийшов видовищним і тримав у напрузі протягом усіх 90 хвилин. У першому таймі «Радванка» зуміла вийти вперед: м’яч після рикошету від Василя Габора влетів у сітку воріт. Після перерви «Медея» проявила спортивну впертість і зуміла не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Результативні удари на рахунку Матвія Бобаля та Саїда Мунтарі. Проте втримати переможний результат підопічним Івана Ковача не вдалося. За кілька хвилин до завершення основного часу Юрій Шукаль установив паритет (2:2).

Володар Кубка визначився у серії пенальті. З рахунком 4:2 перемогу святкувала «Радванка». Кращим гравцем у складі команди-переможниці визнали Юрія Шукала, а в складі «Медеї» – Матвія Бобаля.