15329
14:44 27.072018

Кубок Ужгородщини з футболу: анонс фінальних матчів

Спорт 3268

У неділю, 29 липня, на стадіоні ГСК «Камелот» в селі Кам’яниця відбудеться фінал Кубка Ужгородського району з футболу сезону 2018 року.

Минулого року у фінальних поєдинках серед юнаків «Фаворит» (Шишлівці) здолав «Медею» (Оріховиця) 7:1, а серед дорослих – «Великі Лази» забивши один м’яч перемогли «Зірку» з Лінців. Як бачимо, «Медея» та «Зірка» знову у фіналі, проте помінялись віковими категоріями.

Юнаки. «Конвектор» (Коритняни) «Зірка» (Лінці)

Початок о 15.30

Першими на поле вийдуть кращі юнацькі команди елітного дивізіону Ужгородського району – «Зірка» (Лінці) та «Конвектор» (Коритняни). Підопічні Олександра Пеци впевнено лідирують у чемпіонаті, тривалий час йдучи з максимальним показником, і лише перед перервою вперше поступились («Великим Лазам»). Коритняни йдуть одразу за ними, відстаючи на шість балів. Їхня очні зустріч у першому колі була за Лінцями – 4:1, які є більш близькими до завоювання першого трофею у цьому сезоні, маючи в складі гравців з досвідом виступів на всеукраїнському рівні.

Дорослі. «Медея» (Оріховиця) «Тиса» (Есень)

Початок о 17.00

У дорослому фіналі відбудеться не менш принципове дербі – лідери вищої та першої ліги, які зі старту чемпіонатів захопили перше місце і цілком можливо, що хтось із них покладе золото чемпіонату в кубок. «Медея», на відміну від «Тиси», в цьому сезоні ще не програвала. Більше половини гравців команди з Есені здобували перемогу у Кубку Ужгородського району минулого року у складі «Великих Лаз», тож вони мають хороший досвід перемог у цьому турнірі, повідомляє lobda.at.ua.

В Ужгороді попрощалися із Сергієм Нестеренком
09:24
У Косоньському ліцеї провели традиційну посвяту випускників
09:12
Спроба суїциду у ТЦК на Закарпатті: з'явилась реакція військових
08:55
6500$ за незаконний перетин кордону: на Закарпатті правоохоронці заблокували канал переправлення військовозобовʼязаних
08:46
З нагоди національного свята Товариство угорської культури Закарпаття організувало в Берегові прем’єрний показ фільму
17:05
Фінал ІІ (міського) етапу футзальних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді
16:39
«Чути дітей»: у Скансені відкрили виставку дитячих історій про життя під час війни