16516
13:50 17.092018

ФК «Минай» перервав свою невдалу серію

Спорт 1960

У завершальному матчі першого кола Другої ліги України з футболу «Минай» на своєму полі зустрівся з чернівецькою «Буковиною».

Невтішна серія закарпатців налічувала три поєдинки (поразка від рівненського «Вереса» (1:2) та нічиї з житомирським «Поліссям» (1:1) і вінницькою «Нивою» (0:0).

На стадіоні в с. Минай зібралося близько тисячі вболівальників, які чекали від своєї улюбленої команди виключно перемогу. Колектив Ігоря Харьковщенка віддячив прихильникам за підтримку впевненою вікторією.

Уже на стартових хвилинах господарі створили два гольові моменти: у першому епізоді нагоду відзначитися мав Анатолій Нурієв (м’яч після удару головою пройшов повз ворота), у другому – на вістрі атаки опинився Василь Кобін (націлений удар зіркового гравця зупинив воротар). За кілька хвилин гості відповіли ударом Руслана Луцика, але вдало зіграв Сергій Мелашенко. Обидві команди намагалися демонструвати швидкий футбол. Часто футболісти зупиняли атаки суперника ціною фолу, тож арбітр подекуди був вимушений тягнутися за картками. На 38-й хв. господарі зусиллями Владислава Образцова увігнали м’яч у сітку воріт, однак лайнсмен зафіксував офсайд. Минайці намагалися весь час тиснути на ворота чернівчан і наприкінці першої 45-хвилинки досягли бажаного: Михайло Кополовець точною передачею знайшов у штрафному майданчику Роберт Гегедоша, і нападник головою ввігнав м’яч у ворота (1:0).

«Гол у роздягальню» додав упевненості господарям. На другу частину гри закарпатці вийшли в хорошому настрої й зуміли розвинути успіх. На 48-й хв. чудову нагоду забити мав Ігор Ощипко, але кіпер суперника в стрибку парирував м’яч. А через чотири хвилини минайці подвоїли перевагу: Роберт Гегедош вивів віч-на-віч з воротарем Василя Кобіна, і той упевнено скористався нагодою забити свій дебютний гол (2:0). На досягнутому закарпатці не зупинилися. На 69-й хв. забитим м’ячем відзначився Михайло Кополовець (3:0). Цікавий епізод виник через 10 хвилин: центральний захисник Владислав Образцов знову заніс м’яч у ворота, але лайнсмен удруге зафіксував офсайд. «Минай» був ближчим до четвертого взяття воріт, ніж «Буковина» до першого, але забракло точності.

У підсумку команда з Ужгородщини здобула переконливу вікторію – 3:0. Ця перемога важлива не тільки в турнірному плані, а й психологічному, адже попереду надважливий матч проти лідера нашої групи – «Калуша». Гра відбудеться 22 вересня на полі закарпатців.

Інші результати 9-го туру:

«Чайка» (П.Борщагівка) – «Нива» (Вінниця) – 2:2.

«Черкащина-Академія» (Білозір’я) – «Верес» (Рівне) – 1:2.

«Калуш» – «Поділля» (Хмельницький) – 0:0.

«Нива» (Тернопіль) – «Полісся» (Житомир) – 0:1.

У 10-му турі зустрінуться:

«Чайка» (П.Борщагівка) – «Буковина» (Чернівці).

«Черкащина-Академія» (Білозір’я) – «Полісся» (Житомир).

«Поділля» (Хмельницький) – «Верес» (Рівне).

08:55
6500$ за незаконний перетин кордону: на Закарпатті правоохоронці заблокували канал переправлення військовозобовʼязаних
08:46
З нагоди національного свята Товариство угорської культури Закарпаття організувало в Берегові прем’єрний показ фільму
17:05
Фінал ІІ (міського) етапу футзальних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді
16:39
«Чути дітей»: у Скансені відкрили виставку дитячих історій про життя під час війни