Ужгородська футзальна ліга: огляд матчів третього туру

Спорт 3537

Минулого тижня у спорткомплексах «Зінедін» та «Юність» пройшли ігри третього туру УФЛ.

СУПЕРЛІГА

«Ужнет» – «Юніпов» – 5:5

Голи: Кривка 8, Цимбал 13, Білан 14, Чедрик 22, Мирончук 40 – Боішко 2, 25, 34, Повхан 12, 30.

Протистояння цих колективів проходило у запеклій боротьбі й тримало в напрузі впритул до фінального свистка. Команди по черзі вели в рахунку, однак втримати необхідний результат жодній з них не вдалося. Гості були близькими до тріумфу, але втратили потенційну перемогу на завершальній хвилині гри.

«Олімпік» – «Кам’яниця» – 11:4

Голи: Бобаль 3, 10, Русин 6, 38, Варваринець 7, 26, Бако 20, Жофчак 21, Костик 25, 36, Рацин 39 – Диковець 19, Когутка 28, 36, Сегедій 35.

Господарі у цьому матчі продемонстрували високий рівень підготовки й здобули переконливу перемогу. М’ячі у ворота гостей влітали на будь-який смак, а результативними ударами відзначилися майже всі гравці «Олімпіка». Граючи по рахунку, господарі пропустили чотири голи, однак особливого значення для кінцевого результату гри це не мало.

«Медея» – «УТЕІ» – 7:3

Голи: Слюсар 10, 34, Обдирко 12, Пуканич 17, Машталір, 19, 35, Микула 30 – Михайловський 27, 37, Рабел 37.

Доля цього протистояння була вирішена ще в першому таймі: «Медея» зуміла провести чотири результативні атаки і зберегла свої ворота неушкодженими. За такого перебігу подій шансів, аби відігратися, у гостей майже не було. Після перепочинку команди обмінялися трьома результативними атаками і завершили гру з рахунком 7:3.

«Вопак» – «Вікінг» – 4:10

Голи: Лукачина 12, 30, Чульба 18, Рущак 13 (а.г.), 23 – Русин 6, 24, Роботишин 10, Дудаш 16, 20, 36, 40, Мадяр 28, Пінковський 39.

«Вікінг» у цій грі налаштовувався винятково на перемогу, тож зі стартових хвилин тиснув на ворота суперника. У гостей в нападі виходило майже все, натомість господарі відчували проблеми із реалізацією моментів. Героєм зустрічі став Дудаш, який записав на свій рахунок покер.

ВИЩА ЛІГА

«Штурм» – «СМЕ» – 6:9

Голи: Стець 2, 33, Базьо 28, 40, Кукрі 37, 38 – Ю.Микульця 5, 26, Гряділь 14, 32, 40, Сугоняк 15, 25, 33, Слободін 40.

Уболівальникам, котрі відвідали цей матч, сумувати не довелося. Команди подарували своїм прихильникам велику кількість яскравих голів та цікавих комбінацій. І все ж сильнішими виявилися футболісти «СМЕ», які оформили дебютну перемогу в сезоні.

«Беркут» – «Перечин» – 3:3

Голи: Мкртчан 14, 35, 37 – Головей 4, 33, Щербанич, 16.

Перечинці більшість ігрового часу вели в рахунку, та втримати переможний результат їм не вдалося. Наприкінці двобою господарі знайшли шпарини у захисті суперника і відквитали два м’ячі, завдяки чому звели цей матч до нічиєї.

«Епіцентр» – «Невицький замок» – 4:3

Голи: Рапа 1, 14, 27, 40 – Гартман 10, Волонтир 17, Лаба 28.

Гра проходила у рівній боротьбі і спрогнозувати переможця було складно. Все йшло до нічиєї, однак на завершальній хвилині протистояння «Епіцентр» вирвав перемогу. Позитивному результату господарі повинні завдячувати Рапі, який цього дня провів у ворота суперника чотири голи.

«Худльово» – «Коритняни» – 2:3

Голи: В.Волошин 14, 24 – Ільницький 18, Ковтан 33, 35.

«Худльово» двічі вело в рахунку, але в результаті поступилося. Коритнянці в цій грі вирізнялися наполегливістю й жагою до перемоги. Необхідний результат гостям забезпечив Ковтан, який у завершальній фазі гри зумів відзначитися дублем.

ПЕРША ЛІГА

«Фенікс» – «Інваспорт» – 6:4

Голи: Федчук 1, 30, Борисенко 16, 35, Немеш 25, Шатан 40 – Тарапунець 11, Дерев’янко 15, Штулер 36, 39.

У цій грі зустрічалися аутсайдери Першої ліги, яким ще не вдавалося відчути смак перемоги у нинішньому сезоні. «Фенікс» першим вийшов уперед, однак згодом пропустив два м’ячі у відповідь. Це не вдарило по амбіцях господарів, які націлювалися винятково на перемогу. У другій 20-хвилинці «Фенікс» показав хорошу гру і здобув бажану перемогу.

«Тімвір» – «Сторожниця» – 9:1

Голи: Бакша 1, Колобов 2, Антошин 7, 39, 39, Демчишин 12 (а.г.), Пайдич 18, 30, Загорчак 20 – Кононенко 22.

Господарі, які демонструють 100-відсотковий показник, прагнули тріумфувати і цього разу. «Тімвір» переграв свого суперника за всіма показниками і провів дев’ять результативних атак. На жаль, не вдалося зберегти свої ворота «сухими» (на старті другого тайму «Сторожниця» спромоглася на гол престижу).

«Рятівник» – «Шипіт» – 6:5

Голи: Мартинич 10, Кузьма 13, 31, 32, Пустовіт 31, Товтин 37 – Мушка 11, Мишанич 23, 40, Василь Кривка 26, Перегуда 36.

Гості зуміли нав’язати суперникам серйозну боротьбу, однак зачепитися за позитивний результат їм не вдалося. Хет-трик Кузьми та результативні постріли Мартинича, Пустовіта і Товтина принесли «Рятівнику» бажану перемогу.

«Будівельник» – «Трактор» – 2:5

Голи: В.Місяйло 5, Росул 24 – Шкорка 2, Петухов 20, Булеца 22, 29, Сливка 33.

Якщо у першій половині матчу на майданчику точилася рівна боротьба, то після перерви гра проходила за переваги «Трактора». Гості в потрібний момент додали і перетворили кілька своїх гольових моментів у забиті м’ячі. Завдяки наполегливості та індивідуальним якостям окремих гравців переможцем із цього протистояння вийшов «Трактор».

ДРУГА ЛІГА

«Ужнет+» – «Верховина» – 2:3

Голи: Симчера 6, Балуєв 20 – Лютянський 19, 33, Ільків 36.

Господарі в ході зустрічі двічі займали позицію лідера, але помилялися і пропускали гольові атаки у власні ворота. Все ж гостям удалося переломити перебіг подій на свою користь і здобути вольову звитягу.

«Лугош» – «Ядзакі» – 7:1

Голи: Зам’ятін 22, 30, 37, Бецькевич 24, 35, Кручиниця 34, 40 – Семків 13.

Перший тайм завершився несподіваною перемогою «Ядзакі» (0:1), але в другій 20-хвилинці господарі показали зовсім інший рівень гри і вщент розбили суперника. «Лугош» провів сім результативних атак і здобув третю перемогу в третьому матчі.

«КС Ужгород» – «Імперія» – 3:4

Голи: Черевка 21, 29, 30 – Арбузов 8, 28, 40, Антал 18.

«Імперія» за підсумками першої половини гри вела в рахунку 0:2, однак у другому таймі пропустила три м’ячі у відповідь. «КС Ужгород» був близьким до нічиєї, але на завершальних хвилинах матчу втратив концентрацію і поступився.

«Зіна» – «Прімалекс» – 5:2

Голи: Купар 15, 36, Зуб 35, Вол.Качаєв 37, Вас Качаєв 39 – Король 13, Біцко 18.

У першій 20-хвилинці на майданчику точилася напружена боротьба, а на перерву команди пішли за рахунку 1:2. А от друга половина зустрічі проходила за переваги господарів. Як підсумок, 5:2 на момент фінального свистка.