Ужгородська футзальна ліга: огляд матчів п’ятого туру

Спорт 2047

Минулого тижня у спорткомплексах «Зінедін» та «Юність» пройшли ігри пятого туру УФЛ.

СУПЕРЛІГА (ЗОНА ДРУГОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ)

«Вопак» – «Олімпік» – 5:6

Голи: Ходаковський 1, Рущак 28, Муранський 29, Чульба 33, 37 – Жофчак 2, Бако 4, 10, Бобаль 9, 25, Русин 18.

Уже на першій хвилині протистояння господарям удалося вийти вперед. Пропущений гол не вдарив по амбіціях «Олімпіка», який у цій грі налаштовувався винятково на перемогу. Гості швидко відновили паритет і вийшли вперед. А до перерви їм навіть вдалося оформити розгром (1:5). У другій 20-хвилинці «Вопак» заволодів ініціативою і скоротив відставання до мінімуму, але на більше гравців цієї команди не вистачило.

«УТЕІ» – «Юніпов» – 6:6

Голи: Павліш І. 9, 15, Повхан (а.г.) 26, Михайловський 27, Мицак 34, Лучин 38 – Боішко 8, 23, Цигак 13, 33, Шкірта 22, Назаренко С. 37.

На майданчику було багато боротьби та чимало гольових моментів. Гра тримала в напрузі від стартових і до завершальних хвилин. Обидві команди того дня показали гідну гру й ніхто не заслуговував програти. Результативна нічия (6:6) стала справедливим підсумком цього видовищного протистояння.

«Вікінг» – «Кам’яниця» – 3:5

Голи: Дудаш 2, Русин, 36, Мадяр 37 – Сегедій 10, 19, 39, Мицька 17, 27.

Підсумковий результат цього протистояння для багатьох виявився несподіванкою. «Вікінги» першими відкрили рахунок, але втратили концентрацію і ще до перерви пропустили три м’ячі. У другому таймі господарі спробували нівелювати перевагу суперника, однак «Кам’яниця» контролювала хід зустрічі й довела справу до першої перемоги в сезоні.

«Медея» – «Ужнет» – перенесено

ВИЩА ЛІГА

«Худльово» – «Штурм» – 2:2

Голи: Турецький 12, Баркасі С. 40 – Клочанка 13, Ковач 27.

На екваторі першого тайму команди обмінялися результативними ударами і завершили стартову 20-хвилинку внічию – 1:1. На 27-й хв. гості провели другу результативну атаку й зіграли на утримання рахунку, але ця тактика не спрацювала. На завершальній хвилині зустрічі «Худльово» увігнало м’яч у сітку воріт суперника й звело гру до нічиєї.

«Перечин» – «Невицький замок» – 5:1

Голи: Скрип (а.г.) 25, Головей 33, 37, Фрайтик 36, Луцук 40 – Лаба 30.

Попри значну кількість гольових моментів, перша половина протистояння завершилася внічию – 0:0. А от після перерви гра проходила за переваги перечинців. Господарі пропустили один м’яч, натомість відповіли п’ятьма.

«Коритняни» – «СМЕ» – 2:2

Голи: Ільницький 9, Івашкович, 18 –Дем’ян Р.33, Сугоняк 38.

Коритнянці у першому таймі забили два «сухі м’ячі», що дозволило виходити на другу половину матчу з комфортною перевагою. Але «СМЕ» проявила характер і відігралася. Часу, аби знову вийти вперед, у господарів не залишилося, тож фінальний свисток зафіксував мирову – 2:2.

«Беркут» – «Епіцентр» – перенесено

ПЕРША ЛІГА

«Інваспорт» – «Шипіт» – 2:1

Голи: Тарапунець 27, Дьолог 38 – Кривка 30.

Обидва колективи у цій грі претендували на вікторію, але виграв той, у кого було більше бажання. Левову частку ігрового часу на табло був паритет, проте за дві хвилини до завершення двобою «Інваспорт» провів результативну атаку, яка в підсумку виявилася переможною.

«Фенікс» – «Рятівник» – 4:7

Голи: Федчук 11, 21, 40, Шатан 23 – Пустовіт 4, 14, Нергеш 22, 24, Мартинич 26, 38, Товтин 35.

«Фенікс» зумів скласти «Рятівнику» конкуренцію, однак зупинити переможну ходу лідера не вдалося. У вирішальний момент гості додали і забили достатню кількість м’ячів, аби спокійно довести гру до необхідного результату.

«Сторожниця» – «Трактор» – 3:5

Голи: Маріаш 16, 35, 38 – Петухов 9, Кінах 18, Хом’як 23, 30, Шкорка 34.

«Сторожниця» в першому таймі провела одне взяття воріт, на що суперник відповів двома точними пострілами. Якщо до перерви господарі поступалися 1:2 і зберігали шанси на прийнятний результат, то на 34-й хв. рахунок став розгромним (1:5). Наприкінці зустрічі господарі скоротили відставання до двох голів, однак на більше не залишилося ні сил, ні часу.

«Тімвір» – «Будівельник» – 4:2

Голи: Антошин Д. 8, 40, Загорчак 23, Пайдич 24 – Коципак 30, 31.

«Будівельник» нав’язав супернику боротьбу, але зачепитися за позитивний результат виявилося не до снаги. «Тімвір» використав чотири гольові моменти, чого виявилося достатньо для п’ятої перемоги в чемпіонаті.

ДРУГА ЛІГА

«Імперія» – «Ядзакі» – 4:3

Голи: Легерда 14, Курта 21, Янцо 37, Зізич 38 – Сабіщенко 10, 35, Авраменко 24.

Гра вийшла цікавою та непередбачуваною. Гості двічі лідирували в рахунку, однак втримати необхідний результат не змогли. «Імперія» проявила спортивну впертість і в завершальній 3-хвилинці перехилила шальки терезів на свою користь.

«Зіна» – «Ужнет+» – 13:4

Голи: Качаєв Вас. 1, 6, 20, 35, 36, 37, КачаєвВол. 12, 18, Данкулинець 18, Купар 26, Бедьо 34, 38, Чегіль 40 – Задорожний 17, Балуєв 30, Попович 39, 40.

Інтрига в протистоянні сусідів у турнірній таблиці була вбита вже в першому таймі. «Зіна» за всіма показниками переважала свого суперника й здобула переконливу перемогу з рахунком 13:4. Героєм зустрічі став Василь Качаєв, який відзначився шістьма точними ударами.

«КС Ужгород» – «Лугош» – 6:8

Голи: Чорнак 2, 13, 30, Черевка 7, 40, Матолчі 36 – Грицкевич 12, 24,30, Туряниця 15, Зам’ятін 20, Білак 27, Кручиниця, 29, Сагайдак 34.

Команди подарували вболівальникам цікавий футзальний двобій з великою кількістю гольових атак. Фортуна цього дня була на боці «Лугоша», який довів справу до необхідного результату. До речі, ця перемога стала для гостей п’ятою у нинішньому сезоні.

«Прімалекс» – «Верховина» – 3:5

Голи: Дем’ян М. 5, Шуфрич 19, Бляшинець 22 – Куштан 1, Мацко 24, Митро 29, 40, Ільків 38.

«Прімалекс» на початку другого тайму вів у рахунку 3:1 і був близьким до дебютної перемоги, однак «Верховина» боролися до кінця і здобула вольову звитягу.