18990
10:03 2.012019

Баскетболісти Ужгорода провели 2018 рік, влаштувавши новорічний турнір

Спорт 1801

Запекла боротьба, конкурси, медалі, святковий торт і… батьки-снайпери — в Ужгороді відбувся новорічний баскетбольний турнір. Участь у змаганнях взяли вихованці ЗОДЮСШ.

Таким чином юні баскетболісти та їх тренери провели 2018 рік. Як завжди на змаганнях, переможці отримали кубки, подарунки, грамоти. Кожен учасник отримав медаль і магніт.

“Такі турніри для нас уже стали традиційними. І бачимо, як для дітей це важливо. Адже саме під час таких заходів формується командний дух. А ще приємно, коли це усвідомлюють й інші. Наприклад, цього разу нам допоміг з призами Федір Шандор, а організувати солодкий стіл — “Дастор”, — прокоментував тренер Олександр Зубковський.

Крім змагань для дітей підготували конкурси. З кожним турніром організатори намагаються урізноманітнити програму. Цього разу був конкурс для батьків “Влучний кидок”. Найкращим баскетболістом серед батьків став Юрій Заплатинський. До речі, його син, Ярослав, став кращим серед наймолодших учасників турніру. Він влучив у баскетбольне кільце 5 разів із 5 спроб. А ще один юний баскетболіст Андрій Малюк став кращим у конкурсі, у якому переміг тренерів.

“2018 рік був насиченим і цікавим. Наші гравці неодноразово показували гарні результати, брали участь у міжнародних турнірах. Щоразу із змагань нашим хлопцям вдається привозити призові місця. Цього року побували в Словаччині та Угорщині, у 2019-му плануємо їхати на турнір “Vegas” у білоруське місто Брест. Найцінніше, що ми привозимо з таких поїздок — це досвід”, — сказав тренер Василь Товтин.

Ще одним гарним досягненням 2018 року Василь Товтин назвав те, що 12-річного ужгородця Федора Варгу запросили до складу збірної України.

Ольга Різак

З нагоди національного свята Товариство угорської культури Закарпаття організувало в Берегові прем’єрний показ фільму
17:05
Фінал ІІ (міського) етапу футзальних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді
16:39
«Чути дітей»: у Скансені відкрили виставку дитячих історій про життя під час війни