20633
14:49 15.042019

Стартував чемпіонат Закарпаття з футболу 2019

Спорт 2138

13–14 квітня на футбольних полях області відбулися ігри першого туру Вищої ліги Закарпаття.

Як ми повідомляли, цьогоріч у найвищому футбольному дивізіоні краю виступатимуть дев’ять колективів. Таким чином, щотижня відбуватиметься по чотири двобої, а один колектив матиме вихідний.

«Севлюш» (Виноградів) – «Витязь» (Концово) – 5:0

Чинний чемпіон області – «Севлюш» – стартував із упевненої домашньої перемоги. Виноградівці з перших хвилин володіли територіальною перевагою і забили два швидкі м’ячі. На 11-й хв. Михайло Чедрик вивів господарів уперед, а через шість хвилин Михайло Ковтун подвоїв перевагу підопічних Валентина Слюсара. За рахунку 2:0 команди пішли на перерву.

Картина гри у другій 45-хвилинці не змінилася і виноградівцям удалося довести матч до розгромної перемоги (5:0). Героєм зустрічі став Чедрик, який оформив хет-трик, а крапку в зустрічі поставив Михайло Реплюк.

МФА «Мункач» – «Вільхівці» – 2:1

Гра вийшла цікавою і тримала в напрузі з першої до завершальної хвилини. Мукачівці вже на 5-й хв. зуміли вийти вперед (результативний удар на рахунку Віталія Міклоша), однак втримати переможний результат не вдалося. Команда з Тячівщини зусиллями Володимира Попадинця  наприкінці першого тайму зрівняла рахунок.

У середині другої 45-хвилинки «Мункач» вдруге вийшов уперед (автором забитого м’яча став Ігор Тихненко). «Вільхівці» мали нагоди, щоб відігратися, однак підвела реалізація. У підсумку гра завершилася мінімальною перемогою господарів із рахунком – 2:1.

«Бужора» (Іршава) – «Карпати» (Дубове) – 5:1

Дебютант Вищої ліги («Карпати» Дубове) в стартовому турі завітав до Іршави. Господарі поля націлювалися у цьому матчі винятково на перемогу і підтвердили свої наміри вже в першому таймі. Дубль Антона Предчука (7, 34) та забиті м’ячі Івана Бандуровича (26) і Ярослава Ломаги (39) гарантували «Бужорі» позитивний результат уже за підсумками першої половини зустрічі. На 66-й хв. дубівчани один м’яч відквитали (точний удар на рахунку Михайла Мокана), однак завершальне слово все ж було за господарями. Іван Бандурович на 77-й хв. установив на табло остаточний рахунок зустрічі – 5:1.

«Карпати» (Рахів) – «Середнє» – 2:0

Рахів’яни були фаворитами звітного протистояння і зуміли підтвердити це реноме. Уже на 2-й хв. матчу Юрій Яремчук вивів «Карпати» вперед. Однак наступного взяття воріт довелося чекати 90 хв. «Карпати» впевнено контролювали хід зустрічі й на доданих арбітром хвилинах подвоїли свою перевагу і здобули вікторію над срібним призером минулорічних змагань.

«Поляна» – вихідний.

Дебютний тур вийшов результативним: у чотирьох поєдинках було забито 16 голів, а це в середньому по чотири м’ячі за гру.

У рамках 2-го туру зустрічатимуться:

«Карпати» (Дубове) – «Карпати» (Рахів)

«Вільхівці» – «Бужора» (Іршава)

«Витязь» (Концово) – МФА «Мункач» (Мукачево)

«Поляна» – «Севлюш» (Виноградів)

«Середнє» – вихідний.

Новини
З нагоди національного свята Товариство угорської культури Закарпаття організувало в Берегові прем’єрний показ фільму
17:05
Фінал ІІ (міського) етапу футзальних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді
16:39
«Чути дітей»: у Скансені відкрили виставку дитячих історій про життя під час війни