23922
12:48 8.102019

Переможна серія «Минаю» перервалася на Полтавщині

Спорт 1867

12-й тур Першої ліги України не приніс закарпатському клубу залікових балів. 5 жовтня підопічні Василя Кобіна на виїзді поступилися «Гірник-Спорту» (Горішні Плавні).

Закарпатці в протистоянні із «середняком» Першої ліги не змогли показати яскравої та, що важливо, результативної гри в нападі. Крім цього, наші футболісти припускалися багатьох помилок при обороні.

Якщо на 7-й хв. простріл Євгенія Лозового завершився неточним ударом Артема Козлова, то через дві хвилини передача Олексія Збуня з правого флангу завершилася автоголом Олега Дмитренка (1:0). Опісля господарі спробували збільшити свою перевагу за рахунок дальніх ударів, але успіхом вони не увінчалися (у двох епізодах гостей врятував Артем Кулініч, а в одному – минайцям допомогла стійка воріт).

Ще одна гольова нагода у виконанні ФК із Полтавщини виникла на 27-й хв.: двоє футболістів команди-господарів вибігали проти двох оборонців гостей, але Юрій Батюшин після передачі Олексія Збуня дивом із вигідної ударної позиції не влучив у ворота. Щодо минайців, то вони в першій половині гри зуміли створити тільки два небезпечні моменти: на 36-й хв. з меж карного майданчика пробивав Олег Маїк (м’яч пройшов повз ворота), а за дві хвилини до свистка на перерву рахунок змінити спробував Олексій Шпак (вдало зіграв Антон Ситников).

Ще одну нагоду для взяття воріт Шпак мав у дебюті другої 45-хвилинки, але цього разу Олексія підвела точність. Двічі збільшувати перевагу господарів міг Лозовий, однак Євгенію у першому епізоді забракло точності, а в другому на заваді став голкіпер. У завершальній 20-хвилинці вболівальники стали свідками тільки двох небезпечних моментів. На 71-й хв. після верхової передачі удару головою завдавав Козлов (м’яч пройшов повз ворота), а на 90-й хв. нагоду для взяття воріт мали минайці, та скористатися «пожежею» у штрафному майданчику суперника вони не зуміли.

У підсумку поєдинок завершився мінімальною перемогою «Гірник-Спорта» з рахунком 1:0. Таким чином, головна футбольна команда Срібної землі перервала виграшну серію, яка налічувала 6 матчів. У турнірній таблиці Першої ліги України минайці йдуть п’ятими (23 очки). Відставання від лідера – «Оболонь Бровар» – два залікові бали. Наступну гру колектив Василя Кобіна проведе вдома проти львівського «Руху». Поєдинок відбудеться 12 жовтня і розпочнеться о 15:00.

Минулого тижня відбулася процедура жеребкування 1/8 фіналу Кубка України. На цій стадії змагань «Минай» зустрінеться із представником УПЛ – ФК «Львів». Поєдинок запланований на 30 жовтня і відбудеться на полі закарпатської команди.

«Гірник-Спорт»: Антон Ситников, Сергій Суханов, Юрій Кравчук, Іван Білий, Володимир Шопін, Євгеній Лозовий (Володимир Одарюк 75), Олексій Збунь (Антон Котляр 80), Олександр Чепелюк, Юрій Батюшин (Володимир Корольков 65), Віктор Лиховидько (Олександр Петрусенко 83), Артем Козлов (Артем Хоцяновський 84).

Головний тренер – Ігор Жабченко.

«Минай»: Артем Кулініч, Олег Дмитренко (Владислав Микуляк 36), Петро Стасюк, Максим Жичиков, Антоніо Сантос (Михайло Кополовець 76), Олександр Маткобожик, Анатолій Нурієв (Ігор Вагін 46), Максим Гавриленко (Артур Карноза 63), Олексій Шпак (Енріке Араужу 76), Василь Пиняшко, Олег Маїк.

08:55
6500$ за незаконний перетин кордону: на Закарпатті правоохоронці заблокували канал переправлення військовозобовʼязаних
08:46
З нагоди національного свята Товариство угорської культури Закарпаття організувало в Берегові прем’єрний показ фільму
17:05
Фінал ІІ (міського) етапу футзальних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді
16:39
«Чути дітей»: у Скансені відкрили виставку дитячих історій про життя під час війни