15:12 14.102019

«Минай» – «Рух» (Львів): гольова кінцівка зустрічі

Спорт 2773

У суботу, 12 жовтня, у рамках 13-го туру Першої ліги України з футболу «Минай» на своєму полі зустрічався із львівським «Рухом».

«Минай» та «Рух» перебувають у лідируючій групі, тож їх очне протистояння викликало чималу зацікавленість. На місцевий стадіон завітало близько 1 300 вболівальників, які жваво підтримували свою улюблену команду. Обидва колективи прагнули позитивного результату, тож матч обіцяв бути цікавим. На кожному клаптику футбольного поля точилася безкомпромісна боротьба, а розв’язка припала на завершальні хвилини поєдинку.

Справа до загострень у першій половині гри доходила нечасто. За цей відрізок часу минайцям удалося створити тільки два напівмоменти. На 29 хв. ударом із розвороту намагався відзначитися Владислав Микуляк (ефектно, але не ефективно – м’яч пройшов повз ворота). А через хвилину прицільного удару з-за меж карного майданчика завдавав Анатолій Нурієв (постріл «сімки» «Минаю» взяв голкіпер). Відповідь «Руху» послідувала на 33-й хв.: після подачі кутового удару головою завдавав Нємчанінов, та Дмитра підвела реалізація.

У другому таймі гостроти біля володінь обох команд побільшало. На 49-й хв. дальнього удару завдав Леандро Да Сілва, та м’яч пройшов повз ворота. У наступній атаці львів’ян міг відзначитися Іван Калюжний, однак господарів урятував Артем Кулініч. На 68-й та 71-й хв. нагадали про себе кращі бомбардири «Минаю» – Нурієв та Гегедош. У першому епізоді перспективний удар Анатолія на лінії воріт зупинив захисник, а в другому – Роберт після передачі Олексія Шпака дивом із двох метрів не переправив м’яч у сітку воріт. Через дві хвилини ще один гольовий момент виник у Калюжного, але Іван знову не зміг виграти дуель у Кулініча.

І тільки під ендшпіль матчу вболівальники побачили голи. На 88-й хв. після подачі зі стандарту Юрій Копина вивів «Рух» уперед (0:1). А на першій компенсованій хвилині Роберт Гегедош ефектним ударом з-за меж штрафного майданчика відновив паритет (1:1). Результативна нічия – справедливий підсумок гри. Жодна з команд того дня не заслуговувала на поразку, адже самовіддача в обох колективів була на максимумі.

Наступну гру головна футбольна команда Закарпаття проведе знову вдома. 19 жовтня у рамках 14-го туру «Минай» прийме краматорський «Авангард».

«Минай»: Артем Кулініч, Максим Жичиков, Олександр Маткобожик, Олег Дмитренко, Петро Стасюк, Владислав Микуляк (Олексій Шпак 71), Максим Гавриленко (Євген Русин 90), Анатолій Нурієв, Василь Пиняшко (Енріке Араужу 77), Михайло Кополовець (Ігор Вагін 58), Олег Маїк (Роберт Гегедош 62).

Головний тренер – Василь Кобін.

«Рух»: Роман Мисак, Дмитро Нємчанінов, Сілва Сіднней, Богдан Бойчук, Юрій Климчук, Ігор Дуць, Юрій Копина, Леандро Да Сілва (Синиця 59 (Данііл Кондраков 76), Іван Калюжний, Ярослав Мартинюк (Руслан Марушка 90), Володимир Заставний.

«Волинь» (Луцьк) – «Черкащина» – 3:0

«Оболонь Бровар» – «Балкани» (Зоря) – 3:0.

Турнірна таблиця

З нагоди національного свята Товариство угорської культури Закарпаття організувало в Берегові прем’єрний показ фільму
17:05
Фінал ІІ (міського) етапу футзальних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді
16:39
«Чути дітей»: у Скансені відкрили виставку дитячих історій про життя під час війни