25127
17:27 12.122019

Юна ужгородка здобула нагороди на чемпіонаті України з плавання

Спорт 2004

Юна ужгородська плавчиха Маніко Ніколь на чемпіонаті України з плавання серед дівчат та юнаків у м. Дніпро відмінно виступила на двох дистанціях – 200 та 400 м комплексного плавання, де здобула золоті нагороди.

Срібло Маніко виборола в суперспринті на 50 м та бронзу – на дистанції 200 м вільним стилем. Ці здобутки стали основою високих місць Закарпатської команди у загальному заліку – сьоме місце серед усіх областей України та третє у другій підгрупі серед 17 команд.

Клуб плавання м.Ужгород “На старт” посів 8 місце серед 70 шкіл та клубів. До чільної десятки кращих потрапили Андрій Голяминських, Марія Яночко та Анастасія Шпонтак, естафетні команди, пише uzhgorod.net.ua