16:01 3.022020

Зимовий кубок ДЮФЛУ. МФА крокує далі

Спорт 3943

У неділю, 2 лютого, завершився груповий етап Зимового кубку ДЮФЛ України.

У групі 7 Зимового кубку ДЮФЛ України дійшла черга вирішального поєдинку третього туру, де у закарпатському дербі долю єдиної путівки визначали МФА та СДЮСШОР. І вивіска цієї гри цілком виправдала себе – тут було багато жорсткої боротьби, емоцій і, звичайно, голів.

На старті гри команди обмінялись небезпечними випадами: спочатку мукачівці струсонули поперечку суперника, а трохи згодом голкіпер академіків витягує не простий удар з-під перекладини.

Незадовго до завершення першого тайму МФА відкрили рахунок після стандарту, автором голу став капітан червоно-білих Тарас Яримович. А на початку другого тайму ужгородці відповіли тим самим – також стандарт, і забиває також центральний захисник та капітан команди Максим Зизич – 1:1.

Однак підопічні Пантілова в середині тайму знову виходять вперед, коли Сньозик вдало грає на добиванні. За десять хвилин арбітр призначає доволі неоднозначний пенальті у ворота ужгородців і МФА тільки укріплює свою перевагу – 3:1.

Далі пішли в хід емоції і за декілька хвилин до завершення поєдинку сталася масова сутичка в яку включились як польові, так і запасні гравці, яка на щастя не переросла у бійку. Все сталося після того як двоє гравців вели боротьбу за м’яч біля лицьової лінії, і вже після завершення ігрового епізоду капітан Мункача вдарив ногою вже лежачого нападника СДЮСШОРа. Тривала пауза, в ході якої гравці виясняли стосунки за допомогою штовханини не вплинула на підсумковий результат. Арбітр вилучив зачинщика Яримовича та ужгородці в час, що залишився не змогли відігратись.

Тож МФА з боями проходить до наступного етапу змагань, де вже за тиждень зіграє стикові матчі, пише lobda

Ще в одному матчі групи Минай та Ураган розписали результативну нічию 2:2.