26102
13:00 25.022020

Розпочався раунд плей-оф Зимової першості Закарпаття

Спорт 4267

22–23 лютого в області відбулися поєдинки 1/8 фіналу Зимової першості Закарпаття з футболу 2020.

Із 18 команд, котрі брали участь у груповому етапі, до 1/8 фіналу пробилися 16. Аутсайдери груп B та D – «Н. Коропець» і «Діброва» (Н.Апша) відповідно – припинили виступи на ранній стадії змагань. А ось інші учасники минулого вікенду продовжили боротьбу за престижний трофей.

У рамках 1/8 фіналу відбулися поєдинки на різний смак: арбітри зафіксували як розгромні перемоги, так і звитяги з незначною перевагою однієї з команд; не обійшлося й без улюбленої багатьма вболівальниками серії пенальті.

Легкою перша стадія раунду плей-оф виявилася одразу для чотирьох команд: виноградівського «Севлюша», «Вільхівців», іршавської «Бужори» та МФА «Мункач» U-17. Усі перераховані колективи тріумфували з різницею в чотири й більше м’ячів.

Найсильніша аматорська команда Закарпаття – «Севлюш» – розгромила дубівські «Карпати». Підсумковий рахунок зустрічі – 9:0. Хет-трик на свій рахунок записали Денис Ребрик (17, 36, 90) та Іван Роман (47, 50, 51). Ще по одному результативному удару завдали Роман Петречко (9), Михайло Чедрик (67) і Михайло Чутора (86).

На один гол менше забила «Бужора». У матчі з міжгірською «Верховиною» був зафіксований результат 8:0. Точними ударами у складі іршавського ФК відзначилися Мирослав Мудра (7, 42), Іван Качур (17, 26), Олексій Остафійчук (19), Сергій Яцкулинець (54), Іван Бандурович (81) та Михайло Полянський (87).

Результативним футболом порадували своїх уболівальників і «Вільхівці». У поєдинку із «В. Копанею» представник Тячівщини здобув переконливу перемогу з рахунком 6:1. Героєм зустрічі став Олександр Грицькевич, який оформив покер (45, 68, 75, 91). Ще по одному разу у воротах «В.Копані» розписалися Іван Скунзяк (47) і Богдан Пунько (77). Єдиний гол господарів на рахунку Василя Фозикоша (73).

Якщо МФА «Мункач» U-17 вдалося пробитися до чвертьфіналу, то МФА «Мункач» U-19 завершила свої виступи на ранній стадії змагань. 17-річні футболісти здобули «суху» перемогу над «Локомотивом-Чоп» (4:0). Вагомий внесок у звитягу своєї команди зробили Віталій Хайнас (19), Богдан Древаль (20), Олег Шокун (24) і Віталій Фарасеєнко (38). А от 19-річні гравці з міста над Латорицею в серії післяматчевих пенальті поступилися «Середньому» (0:0, пен. – 4:1).

Доволі цікавим вийшло ужгородське дербі, в якому СДЮСШОР зустрічалася зі «Страйвером». Команди продемонстрували результативний футбол і тримали вболівальників у напрузі зі стартових до завершальних хвилин. І все ж переможцями протистояння стали представники СДЮСШОР. Завдяки вдалій грі Івана Повхана (23, 68, 77), Максима Зизича (43) та Крістіана Селеша (65) вони здобули вікторію з рахунком 5:3. У складі номінальних гостей результативними ударами відзначилися Яромир Лобода (24, 79) та Руслан Соскида (88).

Путівку до чвертьфіналу здобув також «Хуст». У протистоянні з «Боржавським» він тріумфував із рахунком 5:2. У складі команди-переможниці відзначилися Роман Дочинець (3, 71), Юрій Галай (10), Назарій Пригара (48) та Влад Хайнас (64). На п’ять точних пострілів хустян «Боржавське» відповіло результативними ударами Василя Симканича (51) та Михайла Брича (85).

Ще одним чвертьфіналістом став бронзовий призер Першої ліги Закарпаття – ФК «Бобовище». На стадії 1/8 фіналу представник Мукачівщини здолав переможця Ліги чемпіонів області – «Зірку» (Лінці). Рахунок зустрічі – 4:2 (Михайло Лозинець 12, Рональд Шольц 39, Дмитро Вінтонюк 42, Едуард Варга 85 – Євген Матринець 67, Владислав Турецький 82).