26178
12:42 29.022020

Вихованка закарпатця перемогла на Кубку світу з фристайлу

Спорт 4005

Українська спортсменка Надія Мохнацька здобула перемогу у змаганнях з лижної акробатики на шостому етапі Кубка світу з фристайлу, який проходить у Казахстані.

Як повідомляється, українка змогла обійти більш досвідчених спортсменів, здобувши першість на шостому етапі Кубка світу. У фінальній спробі вона набрала 73,66 балів та на 58 сотих перевершила результат американки Меган Нік (73,08).

Як зазначає НОК, це перша медаль Кубку світу у кар’єрі 24-річної спортсменки з Івано-Франківська.

Тренером Надії є відомий спортсмен і тренер із Закарпаття Енвер Аблаєв.

Родина Енвера Аблаєва переїхала на Закарпаття з Узбекистану, коли Енверу було 16 років. Він вчився в школі Берегові, потім в Мукачівському технологічному інституті та Ужгородському національному університеті. Сам колись перемагав на Кубку світу з фрістайлу, згодом став головним тренером національної збірної України з фрістайлу.