3234
13:08 19.102016

Закарпатські самбісти успішно виступили на турнірі у Львові

Спорт 3438

1Закарпатські самбісти виступали на відкритому турнір Львова з самбо на призи заслуженого тренера України, першого чемпіона світу в історії українського самбо Михайла Юнака, який відбувся минулими вихідними.

Команду Закарпаття представляли юні спортсмени з усіх куточків краю.

Як повідомляє президент Закарпатської обласної федерації самбо Олег Ціник, молодь здобула призові місця на турнірі. Так, у віковій категорії 2004 року і молодші перше місце здобув Юрій Лошак, друге – Олег Ціник, третє – Олександр Карабиньош. У ваговій категорії 60 кг Михайло Яворський здобув «бронзу», у ваговій категорій 65 кг і більше «срібло» – Олександр Карабиньош.

У віковій категорії 2002-2003 бронзовими призерами стали Олександр Чолос та Олександр Микуланець, повідомили у Закарпатському відділенні національної федерації самбо.