3364
10:18 26.102016

Голепад у Поляні, розгромні перемоги фаворитів та інші результати туру

Спорт 1641

У неділю, 23 жовтня, на футбольних полях Закарпаття пройшли матчі 24-го туру Вищої ліги Закарпаття з футболу.

%d1%81%d0%bf%d0%b0%d1%80%d1%82%d0%b0%d0%ba%d1%83%d1%81-%d0%b2%d1%96%d0%bb%d1%8c%d1%85%d1%96%d0%b2%d1%86%d1%96_%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9-%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%bc%d0%b5%d1%80

«Поляна» – «Минай» – 6:7

Цей поєдинок виявився чи не найзахоплюючим у сезоні. Після півгодини гри гості вели в рахунку 0:5, і здавалось, що інтрига зникла, та ні. Команди обмінялися результативними атаками, і на табло було 2:7. І тут розпочалося все найцікавіше. Господарі помітно додали й зуміли наблизитися до суперника всього на один м’яч, чого від них ніхто не очікував. Зачепитися за залікові бали «полянцям» не вдалося, проте така гра заслуговує поваги. Автори забитих м’ячів: Русин (3), Ропонич (2), Реслер (1) – Бобаль (4), Кополовець (2), Мирончук (1).

«Ужгород» – «Мункач» (Мукачево) – 6:1

Дещо несподівано на 19-й хв. гості повели в рахунку. З 11-метрової позначки відзначився Апостолюк, проте через кілька хвилин все стало на свої місця – попереду були вже господарі. Колектив Шанти продемонстрував, що пропущений м’яч на початку гри був випадковістю. Чотири голи Реплюка та два Пиняшка гарантували ужгородцям розгромну перемогу.

«Спартакус» (Ужгород) – «Вільхівці» – 3:0

Ужгородський колектив продемонстрував цікавий футбол, завдяки чому вдалося забезпечити позитивний результат. Господарі зусиллями Рацина вже на 6-й хв. повели в рахунку. Такий швидкий гол так і залишився єдиним в перші 45 хв. гри. Та після перерви господарі знову помчали вперед і відзначилися ще двічі. Дубль оформив Рацин, одного точного удару завдав Минайленко.

«Боржава» (Довге) – «Берегово» – 0:1

Гості активно ведуть боротьбу за четверте місце, і перемога в зустрічі з одними із аутсайдерів необхідна була як повітря. Колектив Баб’яка позитивний результат усе ж здобув, але мінімальна звитяга над 12-ю командою чемпіонату – це не те, чого чекали вболівальники. Єдиний точний удар у цій грі був на рахунку Міклоша.

«Оболонь» (Хуст) – «Севлюш» (Виноградів) – 1:5

Ще до перерви виноградівці максимально наблизилися до перемоги, адже за повної територіальної переваги їм удалося забити тричі: Мешко, Розман, Росоха. І за такої гри зачепитися бодай за один бал господарям було не до снаги. У другому таймі гості відзначилися ще двічі: Пуканич та Вашкеба. Але останнє слово все ж було за хустянами: під завісу гри Урста завдав гольового удару.

«Дийдо» – «Бужора» (Іршава) – 5:1

Абсолютним фаворитом цього протистояння вважалися господарі. Якщо в першому таймі на два голи Кохана гості відповіли точним ударом Совтана, то в другій 45-хвилинці дубль Барти й забитий м’яч Давида були «сухими».