3572
16:13 9.112016

На Тячівщині відбулися міжнародні змагання з настільного тенісу

Спорт 1458

Днями у спортзалі Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов традиційний Міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок пам’яті Д. Подольського».

1

За першість в індивідуальних поєдинках змагалися спортсмени з Тячева, Дубового, Буштина, Солотвина, Бедевлі та Рахова.

У віковій категорії від 30 до 49 років найкраще свою майстерність продемонстрував Олександр Шелемба, «срібло» виборов Василь Йовдій, а трійку призерів замкнув Василь Крегул.

У категорії від 50 до 59 років місця розподілились наступним чином – перше місце – Данієла Модирко, відповідно друге та третє посіли – Іван Максимчук та Ігор Савчук.

Серед учасників 60 років і старше переміг Василь Арович, друге місце виборов Микола Дергунов, а третім змагання завершив Василь Йовдій.