3900
10:34 8.122016

Закарпатські спортсмени вибороли медалі на всеукраїнському рівні

Спорт 1658

Шестеро закарпатських атлетів повернулись з медалями з прикарпатського міста Коломия, де протягом чотирьох днів проходили змагання за Кубок України з пауерліфтингу і чемпіонат країни з класичного пауерліфтингу серед студентів вищих навчальних закладів.

%d0%be%d1%84%d1%96%d1%86%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9

У кубковому турнірі серед жінок срібною призеркою у ваговій категорії до 63 кг стала Катерина Пліс з Мукачева, котра була єдиною представницею прекрасної статі у нашій команді.

Серед чоловіків у категорії до 66 кг «срібло» виборов студент УжНУ Валерій Дудаш, котрий представляв Перечинщину, а у вазі до 74 кг «бронзу» здобув також студент цього вишу ужгородець Максим Офіцинський. У 105-кілограмових атлетів боротьба за нагороди тривала до останнього підходу і у підсумку срібним призером з сумою триборства 850 кг став Богдан Міговк з Хуста. У ваговій категорії до 120 кг з результатом 837,5 кг впевнено переміг Олександр Пліс з Мукачева, котрий до сімейної скарбнички, де вже було «срібло», здобуте його дружиною, додав золоту медаль. У командному заліку наші чоловіки посіли друге місце на Кубку України.

Одночасно з кубковими змаганнями на коломийському помості проходив студентський чемпіонат України, де спортсмени змагались без застосування спеціального екіпірування, тож представникам Ужгородського національного університету наступного дня після свого першого виступу довелось позмагатись і за його нагороди. У підсумку наші студенти зробили медальний дубль у вагових категоріях відповідно до 66 і 74 кг: Валерій Дудаш (фізичний факультет) з сумою триборства 480 кг став віце-чемпіоном, а Максим Офіцинський (економічний факультет) з результатом 552,5 кг – бронзовим призером. Бронзову нагороду з сумою трьох вправ 650 кг здобув також студент факультету здоров’я людини Віталій Троян, котрий змагався у ваговій категорії до 105 кг. У командному заліку УжНУ, виступаючи неповним складом, посів дев’яте місце серед 28-ми вишів країни.