4990
22:14 13.032017

Неймовірний камбек закарпатських баскетболістів

Спорт 1533

У суботу та неділю, 11-12 березня, в ужгородському спорткомплексі «Буревісник» БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» приймав івано-франківський «Вамбуд».

IMG_5107

«Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – «Вамбуд» – 72:59 (19:17, 20:11, 20:20, 13:11)

Поєдинок розпочався із рівної гри. Команди діяли обережно, приділяючи більше уваги надійній обороні. У другій чверті господарі додали і змогли вирватися вперед. Ще до великої перерви в ужгородців було більше на 11 очок.

Володіючи комфортною перевагою, команда Зубковського діяла спокійно та злагоджено, завдяки чому вдавалося втримувати необхідний результат. Якщо третя 10-хвилинка виявилася результативною та рівною, то

заключна чверть проходила за невеликої переваги закарпатських баскетболістів і не була багатою на точні кидки. Усього 24 очки за 10 хв. гри.

У підсумку представники Срібної Землі впевнено обіграли івано-франківських суперників з рахунком 72:59 і з оптимістичним настроєм вийшли на другий поєдинок.

«Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – «Вамбуд» – 80:79 (20:15, 20:23, 15:21, 25:20)

Цього разу ужгородці розпочали впевнено й перемогли у стартовій 10-хвилинці. Та ще на початку другої чверті «Вамбуд» дав знати, що легкою ця гра для господарів не вийде. На екваторі другої частини зустрічі івано-франківці змогли не тільки вирівняти становище, а й вийти вперед. Хоч ужгородці поступилися в другій 10-хвилинці, проте в загальному рахунку наші земляки були попереду – 40:38.

Після великої перерви гості набрали обертів і змогли відірватися від суперника на 7 очок. Ужгородці намагалися не відставати й подекуди відповідали влучними кидками. Таким чином перед вирішальною чвертю івано-франківці були попереду – 59:55.

За кілька хвилин закарпатці зрівняли рахунок, але «Вамбуд» згодом провів хороший відрізок гри і наростив свою перевагу до 12 очок, тим самим на 99 відсотків гарантувавши собі перемогу. Але 99 відсотків – це не 100. Практично не маючи ніяких шансів на звитягу, закарпатці продемонстрували неймовірне. Забивши 10 сухих м’ячів, вони відставали вже тільки на два очки. Нервовими виявилися дві завершальні хвилини матчу, а ім’я переможця стало відоме лише на останній (!) секунді зустрічі. Рішуча атака, неймовірний градус гри, відповідальність переповнює, м’яч після кидка ужгородського баскетболіста з-за трьохочкової зони влучає в кошик, фінальна сирена – і Закарпаття святкує неймовірну перемогу – 80:79.