Дербі Ужгородщини, перша перемога рахів’ян та інші поєдинки туру

Спорт 1579

У неділю, 14 травня, відбулися матчі 3-го туру Вищої ліги Закарпаття з футболу.

IMG_6932

«Минай» – «Ужгород» – 4:1

На ужгородському «Авангарді» відбулося справжнє дербі: палка підтримка фанів обох команд, забиті м’ячі та гостра боротьба. Хоч у першому таймі гольові нагоди виникали регулярно, але вони не були реалізовані. На старті другої 45-хвилинки відзначився Яромир Лобода – 1:0. За кілька хвилин перевагу господарів подвоїв Роберт Гегедош. На 63-й хв. капітан «Ужгорода» Руслан Соскида забив один м’яч у відповідь, але набуту перевагу «Минай» втрачати не збирався. Уже за три хвилини Василь Пиняшко знову вивів свою команду вперед на два м’ячі, а крапку в зустрічі поставив Роберт Гегедош – 4:1.

«Поляна» – «Бужора» (Іршава) – 2:2

Хоч активніше розпочали полянці, проте першими відзначились іршавці. Уже на 11-й хв. своїм моментом скористався Станіслав Кохан. Далі слово взяла «Поляна», і Олександр Міклош установив паритет – 1:1. Такий рахунок протримався до 52-ї хв., допоки результативного удару не завдав Дмитро Чубірка (1:2). Господарі з усіх сил намагалися відігратися, і на 81-й хв. їм це вдалося: Олександр Міклош вийшов на ударну позицію і вміло переграв кіпера. У підсумку бойова нічия 2:2.

«Севлюш» (Виноградів) – «Середнє» – 1:0

Обидві команди демонструють цікавий футбол, тож очна зустріч мала принести вболівальникам чимало емоцій. Господарі підходили до гри в гіршому психологічному стані, адже напередодні поступилися у фіналі Кубка Закарпаття. Як «Севлюш», так і «Середнє» намагалися взяти максимум очок, адже ставлять перед собою високі цілі. Фортуна цього дня була на боці виноградівців. Долю зустрічі вирішив один забитий м’яч, який виявився на рахунку гравця «Севлюша» Василя Луця.

«Карпати» (Рахів) – «Боржава» (Довге) – 3:0

На правах господарів рахів’яни діяли активніше. В одній з атак у середині першого тайму Павло Барна вивів «Карпати» вперед – 1:0. Намагання «Боржави» відігратись успіхом не увінчалося, натомість «карпатівці» на 60-й хв. рахунок подвоїли. Результативну атаку вдало завершив Юрій Яремчук. Але й на цьому негаразди біля воріт довжанців не закінчилися, і вже на компенсованих арбітром хвилинах Микола Казурак забив третій м’яч своєї команди.

«Вільхівці» – «Оболонь» (Хуст) – 3:1

«Вільхівці» мали набрати максимум очок і з цим завданням упоралися. Володіючи територіально перевагою, господарі змогли провести кілька результативних атак, які й забезпечили позитивний результат. Забитими м’ячами у складі «Вільхівців» відзначилися Михайло Дудаш, Віктор Віктор Жовчак та Володимир Товт. Хустяни в цій грі спромоглися тільки на гол престижу, який виявився в активі Романа Вовчака.

18:13
У Мукачеві, у зв'язку з ремонтом, з 18 квітня по 1 травня обмежать рух автомобілів по вулицях Університетська та Перемоги