6683
13:38 31.052017

Масштабне свято футболу в Ужгороді: Україна – Угорщина

Спорт 3713

Вчора, 30 травня, на ужгородському стадіоні «Авангард» пройшла товариська зустріч між збірними ветеранів України та Угорщини, приурочена 25-й річниці першого футбольного матчу збірної України.

IMG_7764

На стадіоні зібралася велика кількість вболівальників, якої місцевий «Авангард» не бачив давно. В ході урочистого відкриття матчу з вітальним словом виступили голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, президент ФФУ Андрій Павелко та його колега з Угорщини – Шандор Чані.

Обидва колективи великих швидкостей не демонстрували, проте активно йшли в атаку. Гострі моменти стали виникати вже на перших хвилинах, але задля ефективного їх завершення бракувало точності. На 19-й хв. гри Андрій Воробей підняв увесь стадіон на ноги, коли зумів відкрити лік забитим м’яч нашої збірної. Почин партнера по команді підтримав Іван Гецко, який наприкінці першого тайму подвоїв перевагу своєї команди.

У перерві гравці «запустили» на трибуни футбольні м’ячі, тож уболівальники, котрим пощастило їх спіймати, полишали стадіон не лише з незабутніми емоціями, а й з пам’ятними призами.

У середині другої 30-хвилинки господарі заробили право на пробиття пенальті, який точно виконав Олег Собуцький – 3:0. Угорці все ж один м’яч відквитати зуміли, а точного удару зі стандарту завдав Чобо Фехер.

Після завершення гри футболісти радо фотографувались з вболівальниками та роздавали автографи.

Футбольне свято в Ужгороді вдалося на славу! Це грандіозне дійство надовго закарбується в пам’яті тих, хто мав нагоду безпосередньо бути його свідком.

Новини
У Мукачеві, у зв'язку з ремонтом, з 18 квітня по 1 травня обмежать рух автомобілів по вулицях Університетська та Перемоги