7733
13:47 7.082017

Закарпатець допоміг «Вересу» здобути деб’ютну перемогу в УПЛ

Спорт 2905

Матч 4 туру між кропивницькою «Зіркою» та рівненським «Вересом» завершився перемогою останніх.

399034

Команди зі старту гри намагалися йти вперед, але при цьому приділяли достатню уваги і захисту. Моменти час від часу з’являлися, та ось скористатися ними не вдавалося. Тоді господарям на допомогу прийшов стандарт. На 31-й хв. Ігор Загальський майстерно виконав штрафний удар і вивів господарів уперед – 1:0.

Свій перший гол у новому сезоні «Верес» зміг провести наприкінці першої половини гри, а автором результативного удару став Сергій Сімінін (1:1).

Доля цього поєдинку визначалася у заключній 15-хвилинці. Не залишилося непомітним і вилучення Тараса Качараби. За дві хвилини «Верес» скористався чисельною більшістю: Ростислав Волошинович вийшов віч-на-віч з кіпером «Зірки» і впевнено його переграв – 1:2.

У епізоді із третім взяттям воріт «Вересом» доклав зусиль закарпатський футболіст Василь Кобін, який з’явився на полі на 58-й хв. Василь уже на доданих арбітром хвилинах віддав гольову передачу на Михайла Сергійчука (1:3).

У підсумку «Верес» здобуває деб’ютну перемогу і, що приємно, не без допомоги закарпатського гравця команди.