Аматорський чемпіонат України з футболу: «Минай» вийшов на старт

Спорт 3403

У суботу, 5 серпня, у м. Калуші однойменна команда у рамках 1-го туру приймала представника Закарпаття – ФК «Минай».

1502010852_IMG_2743

На перших хвилинах матчу було помітне хвилювання в діях футболістів обох команд. Гості більше контролювали м’яч і намагалися пресингувати суперника на його половині поля. Попри те, що господарі діяли від захисту, саме їм першим удалося відзначитися. На 12-й хв. Василь Беца порушив правила у власному штрафному майданчику, тож арбітр вказав на 11-метрову позначку. Вирок узявся виконувати Святослав Мельник і зі своїм завданням упорався – 1:0.

За кілька хвилин небезпечний момент був уже біля воріт господарів, але Сергій Машталір на простріл Роберта Гегедоша не відгукнувся. У середині першого тайму гра вирівнялася, однак перед перервою ініціативою знову заволоділи закарпатці, та як виявилося згодом, і цього разу безрезультатно. Найімовірнішу нагоду відзначитися наприкінці першої 45-хвилинки мав Гегедош, проте перший тайм так і завершився мінімальною перемогою господарів.

Розпочалася друга частина гри для закарпатців із забитого м’яча. На 50-й хв. Владислав Микуляк вивів Гегедоша на побачення із кіпером і Роберт майстерно того переграв – 1:1. Попри спеку команди демонстрували атакуючий футбол. Калушани на 66-й хв. могли відзначитися, та Роман Генега ударом головою у ворота не поцілив. Господарі темпу не збавляли і на 60-й хв. досягнули свого: Василь Маковійчук вийшов на ударну позицію й переграв Дмитра Бабенка (2:1).

У гостей не виходили стандарти, до того ж «Калуш» надійно діяв в обороні. Шансів, аби відігратися в представників Срібної Землі, було обмаль. За 10 хвилин до завершення матчу господарі могли поховати сподівання «Минаю» на позитивний результат, але Ігор Цимбалістий із вбивчої позиції пробив повз.

У завершальній фазі гри на полі точилася рівна боротьба й усе йшло до мінімальної перемоги господарів. «Минай» намагався провести рятівну гольову атаку, але нічого не виходило. Тоді на допомогу прийшов суперник: на 89-й хв. виникли непорозуміння у штрафному майданчику «Калуша» і Ярослав Олевич записав до свого пасиву автогол.

Часу, аби змінити рахунок на табло, уже майже не було, тож команди розписали результативну нічию (2:2).

У наступному турі «Минай» на ужгородському стадіоні «Авангард» прийматиме «Рочин». Гра запланована на 13 серпня.

«Калуш» – «Минай» – 2:2 (1:0)

Голи: Святослав Мельник 12 (пен.), Василь Маковійчук 60 – Роберт Гегедош 50, Ярослав Олевич (а. г.) 89.

«Минай»: Дмитро Бабенко, Василь Беца, Владислав Образцов, Олег Допілка, Роберт Смокоровський (Максим Минайленко 75), Ігор Вагін (Едуард Дзьоба 66), Євген Мирончук (Яромир Лобода 58), Василь Пиняшко, Владислав Микуляк, Сергій Машталір (Михайло Кополовець 54), Роберт Гегедош.

Запасні: Владислав Сидоренко, Стефан Федак, Володимир Корнутяк, Іван Ковач.