7762
13:24 9.082017

Закарпатець серед лідерів на виснажливих легкоатлетичних змаганнях

Спорт 1419

4-6 серпня у вінницькому парку «Дружби народів» відбулися змагання з ультрамарафонського бігу, які мали статус чемпіонату України з 48-годинного бігу.

48H_Vinnytsa

Участь у змаганнях взяли близько 60 спортсменів віком від 20 до 76 років із 17 областей України, а також спортсмени з Білорусії, Німеччини, Польщі та Сербії.

Температура на трасі під час забігу підіймалася вище 30 градусів за Цельсієм. Але це не завадило атлетам показати хороші результати.

Серед жінок перемогла харків’янка Юлія Старосельська, яка за 48 годин подолала 212, 167 км. За нею розташувалася Світлана Кумар (Вінницька обл.) із показником 204, 197 км. Трійку кращих замкнула киянка Світлана Іпатко (185, 131 км).

У чоловіків першу сходинку посів учасник із Запорізької області – Михайло Український, який за дві доби подолав 283, 227 км. Другим став Дмитро Міхєєв (Дніпропетровська обл.) – 256, 063. Третю сходинку виборов закарпатець Андрій Терпяк, якому підкорилася дистанція у 230, 221км.

У командному заліку до трійки кращих увійшли Дніпропетровська, Запорізька та Вінницька області.