7838
10:21 15.082017

На Закарпаття повернувся великий футбол

Спорт 1927

У неділю, 13 серпня, на ужгородському стадіоні «Авангард» «Минай» у рамках 2-го туру чемпіонату України серед аматорських команд приймав «Рочин» (Соснівка, Львівська область).

IMG_9836

Було помітно, що закарпатці засумували за футболом всеукраїнського рівня, про що свідчила чимала кількість уболівальників, які цього дня зібралися на головному стадіоні краю.

Команди активно розпочали гру. Уже на 4-й хв. гості завдали удару в штангу. Минайці не мали наміру відсиджуватися в обороні й на 8-й хв. створили свій гольовий момент, але Владислав Микуляк головою пробив неточно. На полі в перші півгодини гри точилася рівна боротьба, а перспективні атаки ніяк не могли завершитися взяттям воріт.

У заключній 15-хвилинці першого тайму львів’яни додали. Гості почали пресингувати суперника на його половині поля, що змушувало того помилятися. Гравець «Рочина» Назарій Цюпка в інтервалі у 6 хвилин мав два 100-відсоткових моменти, але в обох епізодах закарпатців рятував Дмитро Бабенко. «Минай» відповів небезпечним ударом Гегедоша, але Роберт поцілити у ворота не зміг.

Здавалося, перша половина зустрічі завершиться безгольовою нічиєю, та гості все-таки скористалися тією мінімальною територіальною перевагою, яка була наприкінці тайму. На 43-й хв. львівський колектив отримав право на пробиття штрафного удару: був навіс у карний майданчик, де Бабенко невиразно зіграв на виході. Віталій Кашуба майстерно впіймав м’яч і вивів гостей уперед – 0:1.

Після перерви швидкості на полі дещо зменшилися, відповідно й гольові моменти виникали рідше. У «Минаю» на вістрі атаки опинився Мирончук, та Євген рахунок зрівняти не зміг. За 15 хвилин до кінця гри знову мав момент Гегедош, але й у цьому епізоді переграти Анатолія Коваленка не зміг.

Кінцівка поєдинку була за футболістами «Минаю». «Рочин» намагався діяти від захисту, шукаючи свого щастя в контратаках, а господарі з усіх сил пробували зламати опір суперника. У підсумку ні Гегедош, ні Сергій Машталір установити паритет не зуміли. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу «Рочина».

У наступному турі колектив Миколи Гібалюка знову гостюватиме на Івано-Франківщині, а суперником буде ФК «Покуття». Гра відбудеться в неділю, 20 серпня.

«Минай» – «Рочин» – 0:1 (0:1)

Гол: Віталій Кашуба 43.

«Минай»: Дмитро Бабенко, Роберт Смокоровський, Володимир Корнутяк, Максим Минайленко, Василь Беца (Олег Допілка 81), Ігор Вагін (Владислав Образцов 73), Євген Мирончук (Іван Ковач 79), Владислав Микуляк, Яромир Лобода (Михайло Кополовець 53), Василь Пиняшко (Сергій Машталір 65), Роберт Гегедош.

Запасні: Владислав Сидоренко, Едуард Дзьоба, Стефан Федак.